Rakuten stale rośnie w popilarność w naszym kraju.

Nie jest to serwis abonamentowy pokroju Netflixa czy chociażby HBO GO. Rakuten TV to stary dobry serwis VOD, gdzie możemy obejrzeć najnowsze produkcje filmowe.

R E K L A M A

Oczywiście nie jest tak, że tylko świeżynki tam wskakują, bo można znaleźć perełki sprzed lat. Ceny są mocno konkurencyjne, a dodatkowo jest sporo darmowych pozycji, które może obejrzeć każdy.

Wilkołak

Larry Talbot wraca do zamku ojca w Walii, gdzie spotyka Jenny. Pewnego wieczoru, na lokalnym jarmarku karnawałowym, tajemnicza cyganka wyjawia los dziewczyny.

Poziom Mistrza

Frank Grillo, Mel Gibson, Naomi Watts i Michelle Yeoh w nowym filmie Joe Carnahana – reżysera „Asa w rękawie” i „Przetrwania”.Były agent sił specjalnych Roy Pulver (Frank Grillo) codziennie przeżywa swój własny dzień świstaka. Uwięziony w pętli czasu, która niezmiennie kończy się jego śmiercią, odkrywa, że jest częścią tajnego rządowego eksperymentu. Aby wyrwać się z matni i uratować ukochaną żonę (Naomi Watts), musi dopaść kierującego programem pułkownika Ventora (Mel Gibson), pokonując wcześniej nasłane przez niego hordy wykwalifikowanych zabójców.

Niezapomniana

Hillary Swank i Michael Ealy w perfidnej intrydze, którą rozpoczyna erotyczna przygoda. Darrick, świetnie prosperujący menager sportowy spędza upojną noc z piękną kobietą. Ten skok w bok będzie go naprawdę dużo kosztował. Jego przygodna kochanka to skorumpowana policjantka, która wplątując go w morderstwo, powoli niszczy perfekcyjne życie mężczyzny. Jak daleko posunie się manipulowany człowiek, aby uchronić siebie i swoją rodzinę?

Urok

Marquis wraz z rodziną udaje się na pogrzeb ojca do wiejskich rejonów Appalachów. Podczas lotu intensywna burza sprawia, że Marquis (Omari Hardwick) traci kontrolę nad samolotem. Po katastrofie już sam budzi się ranny i uwięziony na strychu pani Eloise (Loretta Devine), która twierdzi, że może przywrócić go do zdrowia z pomocą Boogity, postaci z hoodoo, którą wykonała z jego krwi i skóry. Nie mogąc wezwać pomocy, Marquis rozpaczliwie próbuje ją przechytrzyć, uwolnić się od jej mrocznej magii i ocalić swoją rodzinę przed złowieszczym rytuałem, zanim wzejdzie krwawy księżyc.

Ingrid wyrusza na zachód

Ingrid wyrusza na Zachód to czarna komedia, będąca satyrą na współczesny świat mediów społecznościowych, która dowodzi, że bycie #idealnym wcale nie jest takie idealne. Ingrid Thorburn (Aubrey Plaza – Co ty wiesz o swoim dziadku?, Life After Beth) to niezrównoważona stalkerka internetowa, która myli „lajki” z prawdziwymi relacjami. Taylor Sloane (Elizabeth Olsen – Godzilla, Avengers: Czas Ultrona) to znana „influencerka” brylująca na Instagramie, której perfekcyjnie sterowany styl boho-chic staje się najnowszą obsesją Ingrid. Gdy Ingrid przenosi się do Los Angeles i wkracza w życie gwiazdy mediów społecznościowych, ich związek szybko zmienia się z #najlepsze przyjaciółki na #co do cholery?

Zabić bobra

Eryk (Eryk Lubos), żołnierz jednostek specjalnych walczących w Iraku i Afganistanie, wraca do kraju i zaszywa się w starym rodzinnym domu. Musi zregenerować siły w oczekiwaniu na kolejne zadanie. Ciężko mu się odnaleźć w szarej rzeczywistości. Myślami wciąż wraca do wspomnień z pola walki. Pewnego dnia poznaje młodą dziewczynę o przydomku Bezi (Agnieszka Pawełkiewicz), która zakradła się na jego posesję. Spotkanie szybko przeradza się w namiętny romans. Czy miłość potrafi wymazać najgorsze wspomnienia? A jeśli tym najgorszym wspomnieniem jest inna miłość?

Gra

Nie ma reguł w „grze”. To bardzo utrudni życie Nicholasowi Van Ortonowi, odnoszącemu sukcesy biznesmenowi, który ma wszystko pod kontrolą. Van Orton żyje bardzo uporządkowanym życiem aż do chwili, gdy niespodziewany prezent urodzinowy od brata niszczy wszystko. Czy chce czy nie, Nicholas wchodzi do gry – “głębokiego doświadczenia życiowego”, które zaczyna się spokojnie, ale wkrótce wybucha w pędzie druzgocących wydarzeń. Van Orton musi wygrać tę śmiertelną grę albo straci kontrole nad wszystkim w swoim życiu.