W bibliotece Rakuten można wyszukać takie perełki, że próżno rozglądać się za nimi w serwisach streamingowych, czy innych serwisach typowo VOD. Bo Rakuten to właśnie wypożyczalnia, ale wypożyczalnia przez duże W z naprawdę bogatą ofertą.

Co więc obejrzeć w Rakuten TV Polska? Na pewno znajdziecie filmy, które przyciągnęły uwagę krytyków na całym świecie. Jest sporo nowych produkcji, a przede wszystkim warto spojrzeć na ceny, które są mocno konkurencyjne w porównaniu z innymi, popularnymi wypożyczalniami VOD w naszym kraju.

R E K L A M A

Nowości w Rakuten TV Polska

Zatruta róża

Carson Phillips (John Travolta) w młodości był wielką gwiazdą futbolu. Teraz jest nadużywającym alkoholu prywatnym detektywem z Los Angeles, który podejmuje się śledztwa w swoich rodzinnych stronach – w Galveston w Teksasie – w sprawie zaginionej kobiety. W trakcie poszukiwań na swojej drodze spotka m.in. mafijnego bossa (Morgan Freeman), szemranego lekarza (Brendan Fraser), seksowną wokalistkę z nocnego klubu (Kat Graham) i byłą kochankę (Famke Janssen). Będzie musiał również stawić czoła swojej mrocznej przeszłości.

Świnia

Laureat Oscara Nicolas Cage, udowodnia, że nie tylko pies może być najlepszym przyjacielem człowieka. Wszyscy wiemy do czego zdolny był John Wick w walce o ukochane zwierzę. Tym razem przyszedł czas na Roba, który wiedzie spokojne życie w lesie, a jego jedynym towarzystwem jest… świnia. Razem tworzą niezawodny duet tropiąc wyjątkowo cenne trufle. Sprawy się komplikują, gdy na ich teren wkraczają lokalni gangsterzy. W brutalnej walce ucierpiał nie tylko Rob, ale również jego ukochane zwierzę, które zostało uprowadzone. Do czego zdolny jest człowiek i jak daleko jest w stanie się posunąć, aby ratować ostatnią istotę, którą kocha?

Oto my

Ojciec, wychowujący samotnie dorastającego syna z autyzmem, nie umie pogodzić się z jego wkraczaniem w dorosłość.

Godzilla vs. Kong

Godzilla i Kong, dwie najgroźniejsze siły przyrody, staną do walki w bitwie wszech czasów. Podczas gdy organizacja Monarch wyrusza na ryzykowną misję w nieznane rejony świata, by dowiedzieć się więcej o pochodzeniu Tytanów, życiu wszystkich stworzeń na ziemi, dobrych i złych, zaczyna zagrażać spisek ludzi.

Demonic

Młoda dziewczyna wkracza do wirtualnego świata, by wyrwać matkę z mocy demona. Wizjonerski horror reżysera hitów „DYSTRYKT 9” i „ELIZJUM”. Koszmarne wspomnienia z dzieciństwa kładą się cieniem na relacjach Carly z jej matką. Kobieta od lat uskarża się na tajemnicze dolegliwości, które doprowadziły w przeszłości do tragicznych wydarzeń. Teraz straciła kontakt z rzeczywistością, a jej umysł zdaniem lekarzy cierpi w innym, równoległym świecie. Dr Martins proponuje niekonwencjonalną terapię, która daje jeszcze cień nadziei. W jej ramach Carly musi wejść do wirtualnej rzeczywistości, by nawiązać kontakt z chorą.

Ciche Miejsce 2

Po śmiertelnie niebezpiecznych wydarzeniach w domu rodzina Abbottów (Emily Blunt, Millicent Simmonds, Noah Jupe) musi stawić czoła grozie zewnętrznego świata, kontynuując walkę o przetrwanie w ciszy. Zmuszona do wyruszenia w nieznane szybko zdaje sobie sprawę, że stworzenia polujące na dźwięk nie są jedynym zagrożeniem, które czai się za piaszczystą ścieżką. Wszystko to znajdziecie w tym przerażającym thrillerze napisanym i wyreżyserowanym przez Johna Krasinskiego.

Obecność 3: Na rozkaz diabła

„The Conjuring: The Devil Made Me Do It” to budząca grozę historia przerażającego morderstwa z udziałem nieznanych złych duchów, która wstrząsnęła nawet doświadczonymi badaczami spraw paranormalnych Edem i Lorraine Warrenami. Ta jedna z najbardziej sensacyjnych spraw w ich karierze zaczyna się od walki o duszę chłopca, a z czasem małżeństwo staje w obliczu czegoś, z czym jeszcze nie miało do czynienia. Po raz pierwszy w historii Stanów Zjednoczonych podejrzany o morderstwo broni się, twierdząc, że był opętany przez demona.

Tom & Jerry

Odwieczni wrogowie spotykają się ponownie, gdy Jerry wprowadza się do luksusowego hotelu w Nowym Jorku, a organizatorka ślubów wynajmuje Toma, aby pozbył się nieznośnego gryzonia w przeddzień mającego się tu odbyć hucznego wesela. Nieustająca walka kota z myszą może zniszczyć jej karierę, zrujnować ślub stulecia, a nawet doprowadzić hotel do ruiny. Ale wkrótce pojawia się kolejny problem: okazuje się, że jeden z pracowników hotelu o niezdrowych ambicjach potajemnie knuje przeciwko całej trójce. Ten film to wyjątkowe połączenie klasycznej animacji z akcją na żywo.