Jeśli szukacie dobrego filmu na wieczór, zdecydowanie polecam Rakuten, bo na pewno coś znajdziecie dla siebie. W ofercie przybywa pozycji, dlatego szkoda omijać ten serwis szerokim łukiem.

Praktykant

W filmie Praktykant De Niro gra Bena Whittakera, 70-letniego wdowca, który odkrył, że emerytura nie jest wcale taka wspaniała. Dlatego wykorzystuje nadarzającą się okazję, aby wrócić do aktywnego życia, i zatrudnia się jako starszy stażysta w redakcji strony internetowej poświęconej modzie, założonej i prowadzonej przez Jules Ostin (Hathaway).

Stalowy gigant

Wyobraź sobie, że spotykasz wielkiego, strasznego robota z kosmosu, który staje się twoim najlepszym kumplem. Młody chłopiec zaprzyjaźnia się z potworem w ujmującym filmie animowanym The Iron Giant. Październik 1957 roku. Dziewięcioletni Hogarth Hughes (Eli Marienthal) mieszka w Rockwell w stanie Maine, pozornie idyllicznym miasteczku. Słysząc historie o UFO, które rozbiło się w morzu, Hogarth wypatruje zmutowanych kosmitów i w końcu odnajduje wielkiego, ciekawego świata, pożerającego metal robota z niepohamowanym apetytem.

Ride your Dream – za darmo

Sport motocyklowy jeszcze do niedawna był domeną mężczyzn. W tym dokumencie poznajemy Anę Carrasco, Hiszpankę, która zrewolucjonizowała świat dwóch kółek i od młodego wieku miała jedno wielkie marzenie: zostać mistrzem świata. W szczerych rozmowach z jej rodziną i ekipą dowiadujemy się, co motywowało Anę, na jakie przeszkody się natknęła i jakie ma jeszcze marzenia. Jej kariera, od początków w małym miasteczku w Murcji po zdobycie Mistrzostwa Świata jako pierwsza kobieta w historii, zainspiruje każdego. Ana jest sama wzorem wytrwałości mimo różnych przeciwieństw, a jej biografia jest pełna ekscytujących momentów, które zachęcają nas do walki o własne marzenia.

Odlotowe dzieciaki

W tej świątecznej komedii piątka dzieci zostaje na lotnisku z powodu śnieżycy w gwiazdkowy wieczór – i nie ma z nimi ani jednego rodzica! Teraz te dzieci – Spencer (Dyllan Christopher), rozpieszczona Grace (Gina Mantegna), chłopczyca Donna (Quinn Shephard), kujon Charlie (Tyler James Williams) i wstydliwy Beef (Brett Kelly) – muszą przechytrzyć gburliwego pracownika lotniska (Lewis Black – „The Daily Show”), aby zobaczyć się ze swoimi rodzinami. Z pomocą niechętnego stewarda (Wilmer Valderrama – „That ’70s Show”) dzieci udowadniają, że w święta nie liczy się to, gdzie jesteś, ale z kim jesteś!

Niezapomniany

Tessa Connover (Katherine Heigl) z trudem radzi sobie z rozpadem małżeństwa. Na domiar złego jej były mąż, David (Geoff Stults), zaręcza się z nową wybranką, Julią Banks (Rosario Dawson) — wprowadzając ją nie tylko do domu, który kiedyś dzielili, ale też w życie ich wspólnej córki, Lilly (Isabella Rice). Julia próbuje dopasować się do nowej roli żony i macochy, wierząc, że w końcu spotkała mężczyznę swoich marzeń, który pomoże jej zapomnieć o przykrych wydarzeniach z przeszłości. Zazdrość Tessy przybiera jednak wkrótce patologiczny wymiar, a rozwiedziona kobieta nie spocznie, dopóki nie zmieni marzeń Julii w najgorszy koszmar.

Exit

Za czasów licealnych znany ze swoich wspinaczkowych sukcesów. Teraz, jedyne, czym mógłby się pochwalić, to zaproszenie na kolejną rozmowę rekrutującą do pracy. W dniu 70. urodzin swojej matki organizuje jej przyjęcie w „Dream Garden”, gdzie pracuje jego niespełniona miłość – Eui-Joo, piękność wspinająca się po szczeblach hotelowej kariery zawodowej. Kiedy w pobliskiej dzielnicy Seulu tajemniczy mężczyzna rozpyla trujący gaz, Yong i Eui postanawiają współpracować, starając się zapewnić wszystkim bezpieczne schronienie i ucieczkę ze strefy narażonej na zatrucie.

Czy wiesz, co robi twoje dziecko? – za darmo

Film dokumentalny o przemocy seksualnej, której ofiarami są nastolatki z północno-zachodniego regionu USA. Od kazirodztwa i narkotyków, przez przepełnioną seksualnością i przemocą muzykę, reklamy i filmy, na seksualnych szantażach w szkołach, centrach handlowych i Internecie kończąc. Film „Czy wiesz, co robi Twoje dziecko?” przedstawia losy trzech nastolatek. Wszystkie dziewczyny w dzieciństwie i późniejszych latach doświadczyły traumy, a ich rodzicie nie chcieli lub nie byli w stanie zapewnić im odpowiedniej opieki.

opisy: Rakuten TV Polska


Posłuchaj nas!