Regularnie Rakuten odświeża swoją bibliotekę, a wiele pozycji jest w atrakcyjnych cenach, a nawet za darmo. Aplikacja Rakuten dostępna jest na wielu telewizorach, dlatego zobaczcie, co nowego w bibliotece.

American Pie: Dziewczyny rządzą

To ostatni rok szkoły! Annie, Kayla, Michelle i Stephanie postanawiają wreszcie wykorzystać swoją dziewczęcą moc i połączyć siły, aby zdobyć to, czego chcą. Chłopcy nie będą wiedzieć, co w nich trafiło, gdy te bezczelne aniołki wycelują swoje strzały. Dzikie imprezy, seksowne przygody oraz Stifler dodają pikanterii temu nowemu kawałkowi American Pie!

Arkansas

Liam Hemsworth, Vince Vaughn, John Malkovich oraz Vivica A. Fox w ekranizacji powieści o trzech dekadach handlu narkotykami na dalekim południu USA. Dwóch drobnych dealerów pracuje dla narkotykowego króla z Arkansas, którego nigdy nie widzieli na oczy. Za dnia strażnicy w parku, nocą działają jako kurierzy narkotykowi pod czujnym okiem pełnomocników mafiosa. Gdy pewna transakcja pójdzie nie tak, znajdą się na celowniku narkotykowego bossa.

You Should Have Left

Thriller psychologiczny od Blumhouse Productions i legendarnego scenarzysty Davida Koeppa. Kevin Bacon i Amanda Seyfried w rolach pary, która chce spędzić spokojne wakacje w domu z dala od wszystkiego na walijskiej wsi. To, co na pierwszy rzut oka wydaje się idealnym miejscem na odpoczynek, przeradza się w przerażający koszmar. Rzeczywistość zaczyna się wyjaśniać, bohaterowie odkrywają mroczne epizody z przeszłości, a złowroga siła panująca w domu nie pozwala im odejść.

Syrena z Paryża

Gaspard, odrzucony i zraniony kochanek, poprzysięga sobie już nigdy nie uwierzyć w miłość. Pewnego wieczora na brzegu Sekwany, niedaleko kabaretu, w którym śpiewa, znajduje nieprzytomną i bardzo piękną kobietę. Nie myśląc długo zabiera ją do domu. Okazuje się, że jasnowłosa Lula jest syreną i w niczym nie przypomina znanych Gaspardowi kobiet.

Scooby-Doo: Wesołego Halloween

Scooby-Doo i Kudłaty z niecierpliwością czekają na swoje ulubione święto – Halloween. Potworne przebrania i chodzenie od drzwi do drzwi w poszukiwaniu słodyczy to raj dla tych żądnych przygód głodomorów. Ale w tym roku Halloween zapowiada się raczej gorzko – na lokalnej farmie dyń doszło do zatrucia zbiorów. Warzywa przemieniły się w złowrogie, latające lampiony pod przewodnictwem gigantycznego dyniowego potwora, który niszczy wszystko, co stanie mu na drodze. Scooby-Doo i jego przyjaciele oraz Bill Nye, znany jako Science Guy, i Elwira, władczyni ciemności, łączą siły, by rozwiązać tę gigantyczną zagadkę i uratować Kryształowy Zdrój.

Nasze miejsce na Ziemi

Obsypany nagrodami na kilkunastu festiwalach filmowych niezwykły dokument, który ogląda się jak najlepszą fabułę. Reżyser John Chester i jego żona Molly muszą opuścić swoje mieszkanie w Los Angeles. Wszystko za sprawą ukochanego psa Todda, którego szczekanie drażni sąsiadów. Chesterowie traktują swoje wygnanie jako pretekst do realizacji marzenia o własnej farmie funkcjonującej w zgodzie z prawami natury. 80 hektarów ziemi w upalnej Kalifornii staje się odtąd ich nowym domem.

Lokum

Dwukrotnie nominowana do Złotych Globów Alison Brie w przerażającej historii weekendu w domu nad oceanem wyreżyserowanej przez Dave’a Franco. Dwie zaprzyjaźnione pary szukając odpoczynku od codziennych problemów wynajmują malowniczo położony dom nad oceanem. To ma być idealny weekend. Jednak niebawem zaczynają dziać się niepokojące rzeczy. Nie dość że właściciel domu szpieguje swoich gości, to na jaw wychodzą sekrety które wystawią na próbę wzajemne relacje przyjaciół. Zamiast relaksującego weekendu czeka ich walka o własne życie.

John Wick 3

Niedościgniony zabójca i miłośnik psów John Wick wpada w śmiertelnie poważne kłopoty. Likwidując jednego z członków wszechpotężnej Gildii Zabójców, Wick staje się celem najlepszych i najbardziej bezlitosnych fachowców w branży. Za jego głowę zostaje wyznaczona nagroda, której nikt nie jest w stanie się oprzeć. Nie ma takiego miejsca na Ziemi, gdzie mógłby się skryć.


Posłuchaj nas!