Rakuten nie produkuje własnych seriali i filmów, ale posiada bogatą bibliotekę naprawdę ambitnych pozycji. Kultowe filmy, a także te najnowsze produkcje. Zobaczcie, co nowego w Rakuten TV Polska. Dzisiaj sporo klasyki!

Ale cyrk! (za darmo)

Małe nie zawsze jest piękne, zwłaszcza gdy jest się 10-latkiem w świecie, w którym wszyscy dorośli to ponuracy, a okolicą rządzi złośliwy zbir o przydomku Żaba. Najlepiej wie o tym następca znanego wszystkim Mikołajka – utalentowany mały Wiktor i jego zgrana paczka przyjaciół, na czele z genialnym psem Ozorkiem. Gdy pewnego dnia w ich sennym miasteczku zawita cyrk i ogłoszony zostanie konkurs młodych talentów, Wiktor stanie przed życiową szansą udowodnienia wielkim ważniakom, ze mały może więcej! Pomysłowy 10-latek nie wie jednak, że arcyłotr Żaba ma w zanadrzu chytrą sztuczkę, która może pokrzyżować jego plany.

Czarownice z Eastwick

Laureat Oscara Jack Nicholson wciela się w postać „diabła” – obok trzech czarownic granych przez supergwiazdy ekranu: Susan Sarandon, zdobywczynię Oscara Cher oraz Michelle Pfeiffer – w tym niekonwencjonalnym thrillerze z elementami komediowymi. W Eastwick, niezwykłym miasteczku w Nowej Anglii, Alexandra, Jane i Sukie pragną spotkać swoich wymarzonych mężczyzn. Pewnej deszczowej nocy każda z kobiet mówi o nieprzepartym pragnieniu, by w jej życiu pojawił się ten jeden silny mężczyzna, który nie zląkłby się jej wyzwolonego ducha, mężczyzna, który byłby dla niej inspiracją, radością, po prostu wszystkim.

Goonies

Steven Spielberg, Richard Donner i Chris Columbus łączą siły, tworząc epicki film przygodowy, pełny podziemnych jaskiń, zatopionych galeonów i pirackich skarbów oczekujących grupę dzieci znanych jako Goonies. Kiedy dom braci Mikeya i Branda zostaje przeznaczony do rozbiórki przez chciwych deweloperów, chłopcy stwierdzają, że ich jedyną nadzieją jest odnalezienie od dawna zaginionego skarbu. Odkrywają mapę do skarbu i wraz z przyjaciółmi eksplorują podziemne morze i opuszczony galeon w tej pełnej zabawy, emocjonującej przygodzie.

Nagłe zderzenie

Zdobywca Oscara Clint Eastwood jest reżyserem i odtwórcą głównej roli w czwartym i ostatnim z serii filmów, których bohaterem jest Brudny Harry Callahan. Wydział Zabójstw policji San Francisco wysyła detektywa Callahana (Eastwood) do małego miasteczka w północnej Kalifornii, gdzie za fasadą idylli kryje się seria brutalnych morderstw. Callahan doprowadzi ich sprawców przed oblicze sprawiedliwości.

Tajemniczy ogród

Opowieść oparta na klasycznej powieści familijnej Frances Hodgson Burnett, w której młoda dziewczyna zostaje wysłana, aby zamieszkać w wiktoriańskiej rezydencji ze swoim wujem, w którym poznaje niepełnosprawnego kuzyna i bardzo zaniedbany ogród. Kiedy dzieci pielęgnują z oddaniem swoją kryjówkę odkrywają cuda, moc i magię ogrodu.

Tom i Jerry: Powrót do krainy Oz

Po tym, jak Wicked Witch z Zachodu została przegnana z Oz, Tom i Jerry wraz z Dorothy powrócili do Kansas! Jednak nie na długo… ponieważ całkiem nowy czarny charakter wyłonił się z czeluści pod magiczną krainą – Gnome King! Uwięziwszy Good Witch, Gnome King i jego armia sieją spustoszenie w całej Krainie Oz i brakuje im tylko jednego przedmiotu, by przejąć kontrolę nad Szmaragdowym Miastem – rubinowych pantofelków Dorothy! Teraz wszystko w rękach naszego ulubionego zwierzęcego duetu – musi połączyć siły, by wrócić do Oz i uratować krainę, którą kocha. Wznieście się w przestworza, za sprawą samego Wizard, wraz z Dorothy, Toto, Scarecrow, Tin Man i Lion w ich magicznej podróży.

SZCZĘŚCIARZ

Powracając po raz trzeci ze służby w Iraku, amerykański sierżant Logan Thibault (Zac Efron, znany ze „Znów mam 17 lat” czy „Sylwestra w Nowym Jorku”) uważa, że zawdzięcza przetrwanie przechowywanej przez siebie fotografii kobiety, której nigdy nie spotkał (Taylor Schilling). Szukając jej w Karolinie Północnej, pojawia się u jej drzwi i podejmuje pracę w jej rodzinnej hodowli. Pomimo początkowego braku zaufania i wahania bohaterki, niebawem wybucha między nimi uczucie, co daje Loganowi nadzieję, że kobieta może być kimś więcej niż dobrym omenem.

MAGIC MIKE XXL

Akcja filmu Magic Mike XXL rozgrywa się trzy lata po tym, jak Mike, będąc u szczytu sławy, zakończył karierę striptizera. Teraz także pozostali członkowie Kings of Tampa są gotowi poszukać sobie nowego zajęcia. Chcą to jednak zrobić w swoim stylu — wystąpić w Myrtle Beach ostatni raz, z wielką pompą, i zaprosić na scenę legendarną gwiazdę — Magic Mike’a.

ZJAZD

Szczęśliwa ucieczka przed lawiną w trakcie wyjazdu na narty w Alpy wprowadza chaos w poukładanym życiu rodziny i zmusza jej członków do przemyślenia ich wzajemnych relacji.

opisy: Rakuten TV Polska


Posłuchaj nas!