Radio "Nowy Świat" z Wojciechem Mannem wystartuje 26 czerwca!

Opublikowano 3.06.2020 10:01 -


I to jest doskonała wiadomość dla wszystkich fanów trójkowych audycji! Pod inną nazwą, ale z tymi samymi, wspaniałymi prowadzącymi, znane z Trójki audycje wracają już 26 czerwca.

Start nowego radia, czyli "Nowego Świata" zaplanowany jest właśnie na ostatni piątek czerwca. Audycją, która rozpocznie działalność radia będzie audycja Wojciecha Manna, która wystartuje o godzinie 7:45. Taką rewelacją podzielił się z serwisem WirtualneMedia.pl Wojciech Mann.

Przypomnijmy, że radio jest współfinansowane przez słuchaczy, a inicjatorem akcji jest jeden z wiernych fanów rozgłośni. Akcja szybko przybrała na skali, a pieniądze błyskawicznie zebrano w serwisie Patronite. Przez ostatnie tygodnie trwały intensywne prace, w tym przygotowanie studia, rozpisanie audycji, a przede wszystkim - kompletowanie redakcji. Wczoraj poinformowano także, że do redaktorów Nowego Świata dołącza Michał Nogaś, znany z radiowej Trójki.  Prowadził on audycje o książkach i tak też będzie w nowym radiu.

Szanowni Trójkofani i Nowoświatowcy!Z największą przyjemnością ogłaszamy, że godzinną audycję o książkach w Nowym...

Opublikowany przez Radio Nowy Świat Wtorek, 2 czerwca 2020

Sam Nogaś na swoim facebookowym profilu również potwierdził datę startu rozgłośni:

"Wracamy w duecie. Ale nie w Trójce. Niczego więcej teraz nie napiszę, bo wszystko jest w komunikacie poniżej.
Piątki znów będą takie jak kiedyś. Choć ja się naturalnie nie wyśpię, a i zaśpię kilka razy.
PS Nie wracam do Trójki. Z trzech powodów. Po pierwsze, jestem dziennikarzem "Wyborczej" i "Książek. Magazynu do Czytania". Po drugie, nie chcę, nie identyfikuję się obecnie. Po trzecie, co najmniej istotne, nikt mnie nie zaprasza, choć gdyby, to patrz pierwsze i drugie.
Do usłyszenia 26 czerwca o 7:45.
Czy mam z nim znowu przejść na per pan?"

Radio Wojciecha Manna zebrało prawie 500 tys. zł na crowdfundingu. To rekord

Radio "Nowy Świat" będzie początkowo dostępne przez internet. Technicy rozgłośni przeprowadzają właśnie testy obciążeniowe serwerów. Trzymam kciuki za start i wyczekuję tego piątku, jak żadnego innego!

Wieści z Rozładowani.pl