Niespodzianka dla klockowych fanatyków.

Będąc fanem Gwiezdnych Wojen nie sposób przejść obojętnie obok takiej kolekcji. Z okazji 50-lecia utworzenia wytwórni Lucasfilm, LEGO przygotowało specjalny zestaw klocków. Z nowości znajdziemy figurkę R2-D2, a także hełm Dartha Vadera.

Obie pozycje są idealnym odwzorowaniem oryginałów. Mnóstwo detali, a także spore rozmiary sprawią, że fani Star Wars poczują moc w swoim domu. Ceny nie są aż tak kosmiczne, a dla geeków nie powinny być istotne.

R E K L A M A

Zbuduj model hełmu mrocznego Lorda Sithów z zestawu LEGO® Star Wars™ Hełm Dartha Vadera (75304). Podejmij się wciągającego wyzwania konstrukcyjnego i przypomnij sobie klasyczne sceny z sagi „Gwiezdne Wojny” podczas budowania charakterystycznego kształtu i niepokojących detali hełmu z klocków LEGO.

gwiezdne wojny helm

Hełm Dartha Vadera jest niewielki i ma podstawkę z tabliczką z nazwą, dzięki której zamienisz go w fenomenalną ozdobę domu lub biura. Możesz postawić go obok drugiego hełmu z serii LEGO Star Wars, który jest dostępny w sklepach od maja 2021 roku: hełmu zwiadowcy szturmowców (75305).

Ten wysokiej jakości zestaw należy do serii zestawów konstrukcyjnych LEGO Star Wars dla dorosłych i będzie idealnym prezentem dla każdego miłośnika „Gwiezdnych Wojen”, doświadczonego konstruktora LEGO lub każdego, kto lubi ciekawe, kreatywne wyzwania.

r2 d2

Przypomnij sobie klasyczne chwile z sagi „Gwiezdne Wojny”, budując tę wyjątkowo szczegółową figurkę droida R2-D2 z klocków LEGO®. Ten niezwykły model to nowość na maj 2021 roku, zachwycająca mnóstwem autentycznych detali, takich jak wysuwana tylna podpórka, obrotowa głowa, otwierane i wysuwane przednie klapy, wyciągany i obracany peryskop oraz miecz świetlny Luke’a Skywalkera ukryty w schowku w głowie droida.

Najnowszą kolekcję znajdziecie pod tym linkiem.