Q&A z obsadą Domu z papieru - są pytania z Polski

Opublikowano 14.05.2020 11:18 Aktualizacja: 13.06.2020 13:56 -


Czwarta część serialu Dom z papieru już dawno za nami, ale pozycja wciąż cieszy się niesamowicie dużą popularnością na całym świecie. Serwis Netflix opublikował właśnie specjalny materiał wideo, w którym bohaterowie serialu odpowiadają na pytania fanów.

Pytania zostały podzielone na kraje, a to tylko pokazuje jak bardzo hiszpańska produkcja jest popularna. Są pytania z Arabii Saudyjskiej, ale także z Polski. Materiał możecie zobaczyć poniżej:

Czy przyjaźnią się poza planem? Jaką inną postać z gangu chcieliby zagrać? Czy musieli jakoś zmienić się do swojej roli? Aktorzy Domu z papieru zostali dokładnie przesłuchani przez fanów La Bandy z całego świata. Nie zabrakło też pytań z Polski.

Dom z papieru to fenomen na skalę światową. W błyskawicznym tempie serial stał się pozycją kultową. Maski Daliego stały się najbardziej znanymi maskami na świecie, a fani serialu jednym tchem są w stanie wymienić wszystkich bohaterów produkcji.

Dom z papieru sezon 4: wpadki na planie najnowszej części

Sam Netflix tak opisuje najnowszy sezon:

Na początku czwartej części Domu z papieru króluje totalny chaos – Profesor żyje w przekonaniu o śmierci Lizbony, Rio i Tokio wysadzają w powietrze czołg wojskowy, a Nairobi toczy walkę o życie. Gang jest wystawiony na najtrudniejszą próbę, a pojawienie się wroga w jego szeregach narazi wszystkich na poważne niebezpieczeństwo.

Najsłynniejszy gang złodziei powraca, a wraz z nim  Álvaro Morte (Profesor), Úrsula Corberó (Tokio), Pedro Alonso (Berlin), Alba Flores (Nairobi), Itziar Ituño (Lizbona), Miguel Herrán (Rio), Esther Acebo (Sztokholm), Jaime Lorente (Denver), Darko Peric (Helsinki), Luka Peros (Marsylia), Hovik Keuchkerian (Bogota) i Rodrigo de la Serna (Palermo). Natomiast Najwa Nimri (Inspektor Sierra), Fernando Cayo (Pułkownik Tamayo), Juan Fernández (Pułkownik Prieto), Fernando Soto (Angel) i Mario de la Rosa (Suárez) stoją na czele służb próbujących zniszczyć siłę oporu.

Wieści z Rozładowani.pl