Punisher - mamy oficjalny zwiastun drugiego sezonu!

Punisher – mamy oficjalny zwiastun drugiego sezonu!

Opublikowano 11.01.2019 8:47 -


Netflix z przytupem rozpoczyna 2019 rok, co tydzień prezentując kolejne nowości. Listę nadchodzących premier Netlixa już znamy, a teraz czas na zwiastuny. Wczoraj udostępniono zwiastun drugiego sezonu serialu Punisher.

Jak wiemy, pierwszy sezon serialu przysporzył sobie rzesze fanów na całym świecie, stąd decyzja o kontynuacji produkcji. To nie było aż tak pewne, biorąc pod uwagę liczbę likwidowanych (Luke Cage, Iron Fist) seriali Marvela na platformie Netlix. Wszystko za sprawą nadciągającej od wielu miesięcy premiery autorskiej platformy Disneya. To właśnie Disney ma prawa Marvela i zapewne tam, pojawiać się będą nowe seriale spod tego szyldu. Jak widać, jednak firma podchodzi do sprawy profesjonalnie i dalej utrzymuje współpracę ze swoim przyszłym, bezpośrednim konkurentem, jakim jest Netflix.

The Punisher sezon 2

Frank Castle powraca – Punisher, sezon 2 zwiastun

Grany przez Jona Bernthala, Frank Castle powraca w drugim sezonie, stawiając czoła zarówno starym, jak i nowym wrogom. Spadające na jego głowę, kolejne problemy, zmuszają go do zmierzenia się ze swoim przeznaczeniem – bycia Punisherem.

Punisher sezon 2 premiera

Premiera serialu już za tydzień, 18 stycznia. Cały sezon pojawi się wtedy na platformie Netflix. Zatem ci, którzy nie obejrzeli sezonu pierwszego, mają tydzień na nadrobienie strat. Zaliczam się do tej grupy, więc weekend pod znakiem Punishera.

The Punisher sezon 2

Twórcą, a jednocześnie scenarzystą i producentem wykonawczym serialu jest Steve Lightfoot (Hannibal). W rolach głównych zobaczymy takich aktorów jak: Ben Barnes (Billy Russo), Amber Rose Revah (Dinah Madani), Jason R. Moore (Curtis Hoyle), Josh Stewart (John Pilgrim) i Floriana Lima (Dr. Krista Dumont).

Wieści z Rozładowani.pl