Tu z pomocą przychodzi innowacyjny serwis PublBox. Jest to prawdziwy ratunek dla małych oraz średnich przedsiębiorstw, blogerów i regularnych użytkowników poszukujących łatwego, zintegrowanego narzędzia do zarządzania mediami społecznościowymi, który posiada szereg przydatnych funkcji do organizacji, automatyzacji i tworzenia treści dla wszystkich największych portali społecznościowych.

PublBox podbił serca nie tylko oddanych użytkowników, ale także został Produktem Dnia w  konkursie na platformie Product Hunt, gdzie codziennie prezentowane są najlepsze nowe projekty, w tym aplikacje mobilne, strony internetowe, projekty hardware i produkty technologiczne. Prawie tysiąc członków społeczności Product Hunt oddało swój głos na PublBox w ciągu jednego dnia. Cóż za wspaniały początek dla pierwszorzędnego produktu!

Twórcy często przyznają, że zarządzanie portalami społecznościowymi lub tworzenie treści nie jest łatwym zadaniem: jest to czasochłonne, wymaga zaangażowania wielu zasobów ludzkich, takich jak eksperci ds. marketingu SM, graficy, specjaliści PR co zazwyczaj generuje duże koszty. Co zrobić, jeśli nie masz do dyspozycji wspomnianych zasobów? Teraz już wiesz, dlaczego Publbox został numerem jeden na Product Huntcie.

Tak wysoki wynik firma osiągnęła dzięki kreatywności i wyczuciu twórców przy planowaniu funkcjonalności serwisu. Jak podkreśla to jeden z początkujących użytkowników PublBox: „Ludzie często zakładają konta w mediach społecznościowych 'ponieważ wszyscy je mają’ i… nie wiedzą jak z nich korzystać, tak aby generowały zyski. PublBox rozwiązuje ten problem”.

CEO PublBox, Alexander Stefanowicz potwierdza, że serwis ma wyjątkowe zalety, których nie ma konkurencja. W PublBox użytkownicy mogą znacząco ułatwić procesy marketingowe, zwiększyć produktywność i osiągane wyniki za pomocą:

  • Angażujących Postów – profesjonalne, gotowe do publikacji posty stworzone specjalnie do budowania zaangażowania w SM (tekst i grafika);
  • Design Editor – biblioteka tysięcy gotowych szablonów, awatarów i obrazów, które można z łatwością edytować;
  • Strategii Treści – wykorzystaj kreatywny plan publikowania własnych strategicznych treści, lub pozwól, aby to serwis dopasował treści do twoich potrzeb;
  • Post Advisor – doskonały generator pomysłów, dokładnie takich, jakie odpowiadają twoim potrzebom na social media;
  • Facebook Tabs – sześć zakładek na Facebooku zaprojektowanych do organizowania konkursów, giveaways i innych działań.

Prawda jest taka, że PublBox staje się coraz bardziej dynamiczny, stale ulepszając swoje funkcjonalności oraz wdrażając nowe niesamowite pomysły i funkcje, takie jak bot AI, Smart Calendar, Kalkulator cen i wiele innych. Będąc tak wysoko ocenionym przez społeczność Product Hunt, twórcy PublBox starają się jeszcze intensywniej wykorzystywać swój szalony twórczy potencjał, aby być nie tylko produktem dnia, ale stać się produktem tygodnia, miesiąca, może nawet roku. W PublBoxie nie spoczywamy na laurach i kontynuujemy dobrą pracę!

Zapoznaj się z produktem i zostaw komentarz pod tym linkiem.