Pierwszego dnia września za darmo pojawią się dwie gry – Street Fighter V i PUBG (PlayerUnknown’s Battlegrounds). Jest to zatem ostatnia chwila, aby do swojego konta PSN przypisać gry z sierpnia.

W sierpniu otrzymaliśmy bardzo ciekawe pozycje:

  • NBA 2K20
  • RISE OF THE TOMB RAIDER: 20 YEAR CELEBRATION
  • ERICA

Darmowe gry PS PLUS na wrzesień 2020:

Street Fighter V

Rzuć się w wir walki w grze Street Fighter V! Zagraj jedną z 16 kultowych postaci, z których każda posiada własną historię i stawia czoła wyjątkowym wyzwaniom w trakcie szkolenia. Zmierz się z przyjaciółmi w trybie online lub offline, wybierając spośród wielu różnych opcji walki.

Zdobywaj pieniądze (FM), biorąc udział w meczach rankingowych, walcz dla zabawy w meczach nierankingowych lub zaproś przyjaciół do Salonu walk i zobacz, kto z Was okaże się najlepszy! Dzięki kompatybilności międzyplatformowej gracze korzystający z platform PlayStation®4 i PC mogą również grać ze sobą.

W tej wersji gry Street Fighter V pojawia się ekran tytułowy „Arcade Edition”, zawiera ona również tryb Arcade, versus drużynowy i dostępny w trybie online tryb walki specjalnej, w którym można zdobywać nagrody, punkty doświadczenia i pieniądze. Pieniądze można wykorzystać do zakupu dodatkowych postaci, lokacji i innych elementów gry.

Sony rusza z preorderami PS5! Jest jednak jedno „ale” – nie znamy wciąż ceny

PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG)

Wyląduj, zgarnij łupy i przechytrz swoich przeciwników, aby przetrwać jako ostatni żywy gracz w tej ekscytującej grze pełnej nieoczekiwanych sytuacji, gwarantujących pokaźną dawkę adrenaliny.

opisy: PSN