PSD Repo - bo darmowych zasobów nigdy za wiele

PSD Repo – bo darmowych zasobów nigdy za wiele

Opublikowano 18.04.2017 11:06 - 1


Co tu dużo pisać – darmowych zasobów nigdy za wiele, czy to dla inspiracji, czy do użytku w projekcie nad którym właśnie pracujesz – zawsze się przyda.

Wczoraj w sieci trafiłem na serwis PSD Repo.

W tego typu serwisach ważna jest tylko jedna rzecz – są na bieżąco aktualizowane. Z tego co widzę PSD Repo właśnie takie jest. Jakość zasobów które będziecie mogli tam znaleźć jest według mnie na bardzo przyzwoitym poziomie.

Jest jednak pewne ale. Musicie patrzeć na jakich licencjach są udostępniane zasoby. Zdarza się, że mogą być tylko do użytku niekomercyjnego. Na to trzeba zwracać uwagę.

Co do samych materiałów które możecie pobrać – są naprawdę różnej maści – zaczynając od szablonu CV w wordzie, poprzez zestawy icon kończąc na mockupach tenisówek w .psd.

Ogólnie to polecam zapisać do zakładek, według mnie warto.

[s_button url=”https://psdrepo.com/” target=”blank” style=”flat” background=”#4eaf21″ size=”7″ center=”yes” radius=”0″ text_shadow=”0px 0px 0px #000000″ icon=”icon: bullseye” icon_color=”#ffffff”]PSD repo[/s_button]

Wieści z Rozładowani.pl

[s_button url="https://dailyweb.pl/szukamy-redaktorow-do-dailyweb/" target="blank" style="flat" background="#3cbe75" size="5" center="yes" radius="0" icon="icon: share-square-o"]Zobacz[/s_button]