Kilka godzin wcześniej przypominałem Wam o świetnej promocji na Xbox One S 1 TB w doskonałej cenie na Allegro Smart Week, a przegapiłem jeszcze ciekawszą promocję. Otóż jeszcze dziś (06.10) o godzinie 21:00 do kupienia będzie Sony Playstation 4 Slim 500GB wraz z trzema grami: Horizon Zero Dawn, Uncharted 4 i The Last of Us Remastered.

Przez chwilę zastanawiałem się, czy sam nie spróbować swoich sił. Ta oferta wygląda naprawdę świetnie, a i szansa na wyrwanie PS4 powinna być nieco większa niż przy wcześniejszych promocjach. A to dlatego, że Allegro uruchomiło w przypadku tej promocji aż dwa okienka sprzedaży: o 19.00 i 21:00. To najpewniej wynika z faktu, że mają aż 995 sztuk do sprzedania. A to znaczy, że Wasza szansa na zakup jest także większa. Okazuje się, że grafika z PS4 jest bardzo myląca, właściwa aukcja o godzinie 21:00, a o 19:00 będą… kredki.

R E K L A M A

Zrzut ekranu 2019 10 6 o 18.20.11

Xbox One S sprzedał się dzisiaj w kilka sekund. Niestety najpewniej z PS4 będzie podobnie, ale warto spróbować, patrząc na poprzednie materiały na DailyWeb odnośnie Smart Week, wielu z naszych Czytelników się powiodło.

Szykujcie swoje boty, bo już dziś Xbox One S do kupienia na Allegro za 599 zł

Atrakcyjności oferty dodają także gry, które zostały dołączone do zestawu. Nikomu nie trzeba przedstawiać poniższych tytułów. Dla mnie The Last of Us to jednak z najlepszych gier, w jakie grałem. A i przy Uncharted nie sposób się nudzić, chociaż dla mnie czwarta część najmniej mnie porwała z całej serii.

Horizon Zero Dawn

Gra akcji w otwartym świecie, osadzona w realiach odległej przyszłości, gdzie ludzka cywilizacja cofnęła się w rozwoju, a na ziemi dominują mechaniczne stworzenia. Gracz wciela się rolę młodej, wojowniczej dziewczyny, która musi poznać prawdę o upadku ludzkości i własne przeznaczenie. Gra posiada jedną z najlepszych opraw audiowizualnych. Tytuł zapewnia niesamowitą zabawę przez wiele godzin.

Uncharted 4: Kres złodzieja

Czwarta część kultowej serii z Nathanem Drake’m i zarazem najlepiej oceniana z całej tetralogii. Gracz po raz kolejny wciela się w rolę poszukiwacza skarbów. Podróż zaczyna się trzy lata po wydarzeniach z części trzeciej, gdy w ustatkowanym życiu Nathana pojawia się jego brat Sam z informacją, że wpadł na trop skarbu pirata Henry’ego Avery’ego. Gracz będzie przeżywał przygody w wielu bajecznych lokacjach na całym świecie, mierząc się z łamigłówkami i konkurencją do niewyobrażalnego skarbu. Wszystko to okraszone humorem rodem z Indiany Jonesa.

The Last of Us

Gra legenda, wzbudzająca bardzo żywe emocje wśród graczy swoją opowieścią o przetrwaniu Joela i nastoletniej dziewczynki Ellie, w świecie postapo. W tym survival horrorze, każdy nabój jest na wagę złota. Często skradanie się po klimatycznych lokacjach przyniesie więcej korzyści niż frontalny atak na zmutowanych ludzi. Za grę odpowiada studio Naughty Dog.

[Aktualizacja] Użytkownicy zarzucają Allegro przekręt. Czy promocja na MacBooka w ogóle istniała?

PS4 w ramach Smart Week

Aukcja startuje dzisiaj o 21:00. Za wszystkich tych, którzy chcą kupić powyższy zestaw – trzymam kciuki. Niech moc będzie z wami.

Link do aukcji znajdziecie tutaj.