Jak co miesiąc, Sony ogłosiło listę gier w ramach abonamentu PS Plus. W marcu do oferty trafiły cztery pozycje, a każda z nich zasługuje na uwagę. Gry są już od wtorku dostępne do pobrania.

Odkąd na rynku dostępna jest konsola PS5, darmowe gry w ramach PS Plus są w większej ilości. Ghost of Tsushima Legends, która właśnie pojawiła się w ofercie to chyba najlepszy dowód na to, że warto zainwestować w abonament PS Plus, bo oprócz rozgrywki online dostajemy co miesiąc naprawdę mocne produkcje.

R E K L A M A

PS Plus na marzec 2022

Ghost of Tsushima: Legends

Ghost of Tsushima: Legends jest obecnie dodatkową grą w ramach Gier co miesiąc w PlayStation Plus i będzie dostępna dla członków PlayStation Plus bez dodatkowych opłat do 4 kwietnia 2022.
Podczas pobierania Ghost of Tsushima: Legends, możesz zobaczyć, że jest oznaczona jako „Trial”. Kliknij aby pobrać – otrzymasz pełną wersję Ghost of Tsushima: Legends.
Uwaga: Ta bonusowa gra nie jest dostępna dla osób, które posiadają już wersję cyfrową Ghost of Tsushima: Director’s Cut.

Ghost of Tsushima: Legends to inspirowana japońską mitologią wieloosobowa gra online. Wybierz jedną z czterech dostępnych klas – samuraja, łowcę, ronina bądź zabójcę – i zagraj z przyjaciółmi lub graczami dobranymi drogą matchmakingu w misje fabularne dla dwóch osób, misje Przetrwania dla czterech osób lub w nowym trybie rywali.

Team Sonic Racing

Team Sonic Racing łączy najlepsze cechy gry zręcznościowej z szybkimi wyścigami opartymi na rywalizacji. Rywalizuj ze znajomymi podczas intensywnych potyczek wieloosobowych, ścigając się w niesamowitym otoczeniu, i współpracuj, dzieląc się wzmocnieniami i rozpędzając nawzajem. Jeźdź, jak chcesz – wybieraj spośród 3 odmiennych rodzajów postaci oraz odblokowuj zmieniające zabawę modyfikacje pojazdów, które pasują do twojego stylu jazdy.

ARK: Survival Evolved

Końcowa naga, zamarzająca i głodująca na tajemniczej wyspie, musisz polować, zbierać, rzemiosła, uprawiać rośliny i budować schrony, aby przetrwać. Użyj umiejętności i przebiegłości do zabijania, oswojenia, rasy i jazdy na Dinosaurach i pierwotnych stworzeniach żyjących na ARK. Współpracuj z setkami graczy online lub próbuj przetrwać samodzielnie w grze offline.

Ghostrunner

Ghostrunner to intensywna gra akcji FPP, osadzona w ponurej, cyberpunkowej megastrukturze. Wejdź na Wieżę Dharma, ostatnie schronienie ludzkości po apokalipsie. Znajdź drogę na szczyt i zmierz się z bezwzględną Kluczniczką. Ulice miasta-wieży są pełne przemocy. Kluczniczka Mara rządzi żelazną ręką, za nic mając ludzkie życie.

Zasoby wyczerpują się, a silni wykorzystują słabych. Niedługo zapanuje chaos. Zbliża się decydujące starcie, ostateczna próba przywrócenia ładu, zanim ludzkość stanie w obliczu wymarcia.