Jak co miesiąc Sony udostępniło właśnie listę gier, które dostępne będą w ramach abonamentu PS Plus luty 2021. Tym razem dostaniemy trzy pozycje: trzy na PS5, z czego dwie na PS4.

Jest to zatem ostatnia okazja do dodania do swojej biblioteki gier styczniowych. Była to jedna z nowszych odsłon przygód Lary Croft – Shadow of the Tomb Raider. Gra została wydana niespełna rok temu, także można ją nazwać świeżynką.

PS Plus: luty 2021

Concrete Genie

OSOBISTA HISTORIA, KTÓRA PODNIESIE CIĘ NA DUCHU

Ash znajduje magiczny pędzel obdarzony mocą powoływania malunków do życia i podejmuje próbę ocalenia swego rodzinnego miasteczka przed wszechogarniającym mrokiem. Popuść wodze fantazji i wyrusz w podróż po ulicach i dachach Denski. Przywróć opuszczone miasteczko do życia za pomocą pędzla i farby.

• Twórz piękne dzieła sztuki, dzięki którym rozwiążesz rozmaite zagadki.
• Zaprzyjaźnij się z żywiołowymi stworzeniami zrodzonymi z twojej wyobraźni i korzystaj z ich umiejętności.

Destruction AllStars

Control: Ultimate Edition

Control Ultimate Edition zawiera podstawową grę oraz wszystkie wydane wcześniej rozszerzenia w jednym, wyjątkowo ekonomicznym zestawie. Federalne Biuro Kontroli zaatakowała niszczycielska istota… Tylko ty posiadasz moc, która może ją powstrzymać. Świat jest teraz twoją bronią w bohaterskiej walce z groźnym przeciwnikiem w niezgłębionym i nieprzewidywalnym otoczeniu. Izolacja zawiodła, a los ludzkości wisi na włosku. Control to wyjątkowo wciągająca i oszałamiająca wizualnie trzecioosobowa gra przygodowa akcji, która zdobyła ponad 80 nagród. Gra łączy otwartą rozgrywkę z charakterystycznym sposobem budowania świata i historii, prezentowanym przez uznanych projektantów z Remedy Entertainment, zapewniając wiele emocji mnóstwo godzin dobrej zabawy.

Gry pojawią się za darmo 2 lutego 2021.