Usługa PS Plus cieszy się dużą popularnością, a teraz pojawiają się gry także na PS5. Również Worms: Rumble dostępne jest na nowe konsole. Jeśli jakimś cudem udało się Wam nabyć swoją sztukę, to dzisiaj możecie zagrać w kultowe robaki w nowej odsłonie.

PS PLUS GRUDZIEŃ 2020 DARMOWE GRY

JUST CAUSE 4

W skład tego zestawu wchodzą wszystkie opublikowane dotąd ulepszenia i modyfikacje gry, wszystkie elementy dostępne na czarnym rynku, karnet na dodatki oraz zawartość premium.
Wskocz do pełnego akcji otwartego świata i siej chaos za pomocą bogatego arsenału uzbrojenia, pojazdów i wyposażenia. Załóż swój wingsuit, chwyć modyfikowalną kotwiczkę i przygotuj się, aby rozgromić wrogów!

ROCKET ARENA

Rakiety rządzą wszystkim w Rocket Arena, wybuchowej strzelaninie 3 na 3, w której nigdy nie jesteś poza akcją. Opanuj wyjątkowe rakiety i zdolności swojego bohatera, żeby rządzić na arenie i zostać mistrzem. Rozwijaj swoją strategię w miarę powiększania się zestawu różnorodnych bohaterów z wyjątkowymi mocami. Stosuj nowe strategie i taktyki w zależności od składu drużyny, poznawaj różnorodne, dynamiczne mapy i odkrywaj prawdziwą głębię rakietowej rozgrywki. Chcesz się rozerwać?

WORMS RUMBLE

Worms Rumble to nowe, międzyplatformowe Wormsy z toczonymi na arenach bitwami w czasie rzeczywistym z udziałem 32 graczy. Walcz w ekscytujących trybach Deathmatch i Ostatni robal na mapie.

Używaj ulubionych broni, takich jak bazooka, strzelba i wyrzutnia owiec, a także nowych elementów arsenału, dzięki którym przerobisz bezkręgowych rywali na miazgę i zostawisz konkurencję w tyle. Spersonalizuj swojego robala, bierz udział w wyzwaniach oraz sezonowych wydarzeniach i eksperymentuj z nowymi mechanizmami rozgrywki w Laboratorium. To Wormsy, jakich świat jeszcze nie widział.


Posłuchaj nas!