PS Plus: grudzień 2020 - pełna lista darmowych gier na PS4 i PS5: premierowe Wormsy!

Opublikowano 25.11.2020 18:35 -


Sony comiesięcznie wrzuca ciekawe gry do swojej biblioteki i są one do pobrania za darmo w ramach abonamentu PS Plus. Usługa cieszy się dużą popularnością, a teraz pojawiają się gry także na PS5.

W grudniu do pobrania będą trzy gry. Przede wszystkim jest to Just Cause 4, a także Rocket Arena i Worms Rumble. Co ciekawe Wormsy są pozycją premierową, która dopiero czeka na pojawienie się na rynku.

PS PLUS grudzień 2020 DARMOWE GRY

Just Cause 4

W skład tego zestawu wchodzą wszystkie opublikowane dotąd ulepszenia i modyfikacje gry, wszystkie elementy dostępne na czarnym rynku, karnet na dodatki oraz zawartość premium.
Wskocz do pełnego akcji otwartego świata i siej chaos za pomocą bogatego arsenału uzbrojenia, pojazdów i wyposażenia. Załóż swój wingsuit, chwyć modyfikowalną kotwiczkę i przygotuj się, aby rozgromić wrogów!

Rocket Arena

Rakiety rządzą wszystkim w Rocket Arena, wybuchowej strzelaninie 3 na 3, w której nigdy nie jesteś poza akcją. Opanuj wyjątkowe rakiety i zdolności swojego bohatera, żeby rządzić na arenie i zostać mistrzem. Rozwijaj swoją strategię w miarę powiększania się zestawu różnorodnych bohaterów z wyjątkowymi mocami. Stosuj nowe strategie i taktyki w zależności od składu drużyny, poznawaj różnorodne, dynamiczne mapy i odkrywaj prawdziwą głębię rakietowej rozgrywki. Chcesz się rozerwać?

Worms Rumble

PS PLUS LISTOPAD 2020 DARMOWE GRY

ŚRÓDZIEMIE: CIEŃ WOJNY (PS4, PS5)

Odkryj wspaniały otwarty świat, ożywiony przez wielokrotnie nagradzany system Nemezis. Wykuj nowy Pierścień Władzy, walcz z licznymi przeciwnikami o fortece i stań na czele własnej armii orków, aby przejąć kontrolę nad Mordorem. Wszystko to w wersji ostatecznej gry Śródziemie: Cień wojny.

HOLLOW KNIGHT: VOIDHEART EDITION (PS4, PS5)

Wejdź do świata gry Hollow Knight! Wielokrotnie nagradzana, pełna akcji przygoda w świecie robali i bohaterów. Odkrywaj zdradzieckie jaskinie, pradawne miasta i śmiercionośne pustkowia. Walcz z istotami mroku i zawieraj przyjaźnie z przedziwnymi robalami. Odkryj pradawną historię i rozwikłaj tajemnice pogrzebane w samym sercu królestwa.

BUGSNAX (PS5)

Wieści z Rozładowani.pl