Sony jak co miesiąc informuje o grach, które pojawią się za darmo w ramach abonamentu PS Plus. Nie inaczej jest i tym razem, a do oferty za tydzień dorzucone zostaną trzy pozycje. Jedna z nich dedykowana jest tylko konsoli PS5, ale nawet gracze nie posiadający nowej konsoli mogą pozycję dodać do swojej biblioteki.

Zadowoleni z najnowszych darmowych gier powinni być fani Gwiezdnych Wojen. Do biblioteki wskakuje bowiem Star Wars: Squadrons. Wielbiciele starszych tytułów z całą pewnością wyczekują natomiast hitu sprzed lat wprost od SAGI, czyli Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown.

R E K L A M A

PS Plus czerwiec 2021 – darmowe gry

Star Wars: Squadrons

Opanuj sztukę walki myśliwców i poczuj autentyczne doświadczenie pilotażu w STAR WARS: Squadrons. Zapnij pasy i poczuj adrenalinę w wieloosobowych kosmicznych pojedynkach – z perspektywy pierwszej osoby i razem z twoją eskadrą. Zasiądź za sterami myśliwców zarówno z Nowej Republiki, jak i floty imperialnej – takich jak X-wing czy TIE. Dostosuj wyposażenie i przedmioty kosmetyczne, rozdzielaj moc między uzbrojenie, pole siłowe oraz silniki i zanurz się w pełni w kokpicie. Dodatkowo, gracze będzie mieli możliwość rozegrania całości gry w wirtualnej rzeczywistości na PlayStationVR! Dowiedz się, co to znaczy być pilotem dzięki emocjonującej historii dla jednego gracza osadzonej w świecie STAR WARS™ po wydarzeniach z „Powrotu Jedi”, rozgrywanej naprzemiennie po obu stronach konfliktu. Nowa Republika walczy o wolność. Imperium domaga się porządku. Dołącz do galaktycznej elity.

Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown

Operation: Tango

Operation: Tango to szpiegowska przygoda współpracy, w której ze znajomym musicie wykonywać niebezpieczne misje na całym świecie, w technologicznym świecie niedalekiej przyszłości. Jako wyjątkowa dwuosobowa drużyna, wraz z osobą towarzyszącą wcielacie się w AGENTA i HAKERA, współpracujących, aby infiltrować, namierzać i likwidować siły zagrażające światu. Pracujcie z dwóch różnych punktów widzenia – łączy Was jedynie głos. Współpraca jest konieczna, kluczem jest komunikacja!

Wszystkie gry dostępne będą od 1 czerwca.