Jeśli wybieracie się w te wakacje nad morze, to warto spojrzeć na terminarz imprez organizowanych przez Xiaomi na polskim wybrzeżu. Firma pojawi się w czterech miejscach, gdzie będzie okazja do testowania sprzętu, a także zdobycia ciekawych upominków.

Xiaomi to lider w budżetowych smartfonach i nie tylko. W ofercie znajdziecie najróżniejsze smart gadżety, od lampek po odkurzacze. Większość będzie do obejrzenia właśnie nad morzem, dlatego warto skorzystać z takiej możliwości.

Xiaomi nad polskim morzem

Przez 54 dni trwania akcji Xiaomi planuje rozdać ponad 15 000 upominków. Wśród atrakcji m.in. warsztaty z jogi i zumby, „piłeczkowy labirynt”, gigantyczna jenga, zawody w limbo i klasyczna gra w bule. Mówimy „NIE” plażowej nudzie i zapraszamy do „Przystani Xiaomi” w terminach:

  • 2 – 11 lipca 2021 – Międzyzdroje,
  • 16 – 25 lipca 2021 – Kołobrzeg,
  • 30 lipca – 15 sierpnia 2021 – Łeba,
  • 20 sierpnia – 31 sierpnia – Władysławowo.

Firma Xiaomi przygotowała mobilną strefę rozrywki, która od początku lipca aż do końca sierpnia będzie obecna na polskim wybrzeżu Morza Bałtyckiego. W specjalnie przygotowanych punktach każdy chętny może przetestować i zakupić wybrane produkty chińskiego producenta, wziąć udział w prostych konkurencjach z nagrodami (do wygrania m.in. piłki plażowe, torby plażowe i zimne napoje sygnowane logo Xiaomi) i konkursach czy… zrobić szybkie pranie!

Warto śledzić media społecznościowe Xiaomi Polska, a w szczególności hashtag #XiaomiPrzystan, pod którym pojawiać się będą specjalne, wakacyjne promocje: Facebook 


Posłuchaj nas!