Przypadkowo ujawniono datę premiery 2 sezonu Narcos: Meksyk

Przypadkowo ujawniono datę premiery 2 sezonu Narcos: Meksyk

Opublikowano 24.10.2019 20:40 -


Narcos zadebiutowało na Netflixie ponad 4 lata temu, a mimo to nadal cieszy się dużym zainteresowaniem. Wszystko za sprawą kontynuacji serii o wielkim bossie narkotykowym – Pablo Escobarze – która nawiązuje do kartelu z Guadalajara z lat 80. Ta historia również zyskała wielu fanów już po emisji pierwszych odcinków, dlatego po zakończeniu pierwszego sezonu wszyscy czekali na więcej. Po niecałym roku przerwy wreszcie pojawiły się nieoficjalne doniesienia, że drugi sezon pojawi się już niebawem.

O fakcie, że seria będzie kontynuowana, Netflix poinformował już w grudniu ubiegłego roku. Zapewne wielu z Was ucieszyło się, że na ekranach ponownie zobaczycie Diego Lune oraz Michaela Pena. Tajemnicą pozostawała tylko data premiery, której platforma nie zdradziła do tej pory. Pojawiły się jednak pierwsze doniesienia, a wszystko za sprawą jednego z aktorów. Zapewne zupełnie przypadkowo zdradził on, kiedy ma pojawić się nowa odsłona Narcos: Meksyk. Przygotujcie się więc na powrót kultowego serialu na Netflixa!

Jose Maria Yazpik podaje, kiedy można spodziewać się nie kontynuacji Narcos: Meksyk

Jeśli najnowsze plotki się potwierdzą, to znaczy, że Jose Maria Yazpik poinformował użytkowników o premierze wcześniej, niż zamierzał to ogłosić Netflix. Wszystko za sprawą posta na Instagramie, gdzie pojawiły się pytania o datę premiery kolejnego sezonu. Aktor, grający rolę Amado Carrillo Fuentesa, postanowił odpowiedzieć swoim fanom, zapominając jednocześnie, że oficjalnie nie podano terminu. Ten jednak na pytanie „Aun no hay fecha de Narcos Mexico 2?” odpowiedział „Febrero”, co oznacza luty. Wszystko więc wskazuje na to, że nie trzeba będzie długo czekać, aby obejrzeć kontynuację Narcos: Meksyk.

narcos: meksyk

Czego się spodziewać w drugim sezonie?

Narcos: Meksyk stanowi kontynuację trzech sezonów przygód Pabla Escobara oraz jego współpracowników. Tym razem jednak rolę główną odgrywa kartel narkotykowy Guadalajara, prowadzący szeroką działalność właśnie w Meksyku. Drugi sezon ma dalej ciągnąć losy grupy zadaniowej, która miała postawić przed sądem osoby odpowiedzialne za śmierć Kiki. To, jak dalej potoczy się ta sprawa, okaże się już niebawem.

Netflix odmówił jakiegokolwiek komentarza, dotyczącego daty premiery drugiego sezonu Narcos. Może to oznaczać, że post Yazpika podał rzeczywisty miesiąc, a platforma ustosunkuje się do tego w swoim czasie. Mimo wszystko do lutego pozostały zaledwie 4 miesiące, warto więc cierpliwie czekać na oficjalną zapowiedź, która powinna pokazać się już niedługo.

Źródło: Ladbible