Wraz z końcem 2020 roku serial Przyjaciele zniknął z oferty Netflix Polska. Dla wielu fanów seriali był to cios dość mocny, bo oglądali tę produkcję po raz „enty”. Teraz po kilkumiesięcznej przerwie Przyjaciele wracają, ale na HBO GO!

Sam jestem miłośnikiem serii o przygodach Rossa, Rachel, Moniki, Phoebe, Chandlera i Joey’a. Często włączałem serial, który leciał po prostu w tle. Podobnie zresztą było z Teorią Wielkiego Podrywu, która także zniknęła z Netflixa (ale jest ciągle dostępna w HBO GO).

Przyjaciele już w kwietniu na HBO GO

15 kwietnia wszystkie sezony serialu Przyjaciele wskoczą na HBO GO.

Ostatnie nowości w HBO GO

Naród i jego król

Paryż, rok 1789. Bastille została zdobyta szturmem, a na ulicach Paryża czuje się powiew wolności. Młoda praczka Françoise (Adèle Haenel) i włóczęga Basil (Gaspard Ulliel) odkrywają wyjątkową ekscytację z miłości i rewolucji. Wraz ze swoimi przyjaciółmi i mieszkańcami robotniczych dzielnic Paryża zaczynają realizować marzenia o emancypacji w nowo powstałym Zgromadzeniu Narodowym, gdzie z nadziejami i wątpliwościami są świadkami tworzenia się nowego systemu politycznego. W ich debatach i ulicznej furii leży los ich niegdyś świętego króla i szansa na narodziny republiki.Dramat historyczny pokazujący początki I Republiki Francuskiej. Twórcom z powodzeniem udaje się wskrzesić ducha tamtych niespokojnych czasów za sprawą wyróżnionych nominacjami do Cezara scenografii i kostiumów.

My, dzieci z dworca Zoo

Prowokacyjna opowieść przedstawiająca historię sześciorga nastolatków, którzy szukając swojego miejsca w świecie, intensywnie żyją w samym środku Berlina. Na podstawie kultowej książki będącej zapisem wydarzeń z życia Christiane F.

Znaki szczególne

Magdalena (Mercedes Hernández) wyrusza w podróż na poszukiwanie syna, który zaginął w drodze na amerykańską granicę. Podróżując po opuszczonych miastach i bezdrożach współczesnego Meksyku, spotyka Miguela (David Illescas), młodego mężczyznę, który niedawno został deportowany z USA. Bohaterowie wyruszają we wspólną podróż: Magdalena w poszukiwaniu syna, a Miguel z pragnieniem ponownego zobaczenia swojej matki. Dramat pokazujący mroczną twarz współczesnego Meksyku. Produkcja zdobyła nagrody na Międzynarodowym Festiwalu Kina Niezależnego Sundance oraz na MFF w San Sebastian. Jej reżyserką była Fernanda Valadez (400 Maletas).


Posłuchaj nas!