Nic tak nie rozpala ostatnio fanów seriali, jak powrót Przyjaciół. Oczywiście mowa o powrocie tylko na jeden specjalny odcinek, ale już teraz wiemy, że jest na co czekać. Przyjaciele to nie tylko kultowy serial, to także pokolenia fanów wychowanych na serii.

Już dzisiaj w nocy w serwisie HBO GO pojawi się odcinek specjalny Przyjaciele: Spotkanie po latach. Przygoda szóstki przyjaciół z Nowego Jorku zakończyła się w 2004 roku, jednak do dzisiaj oglądają go miliony fanów na całym świecie, a za prawa do serialu stacje płacą ciągle grube pieniądze.

R E K L A M A

Przyjaciele odcinek specjalny w HBO GO

Serialowi Przyjaciele, czyli Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry i David Schwimmer, po latach wracają do kultowego już studia nagrań Warner Bros. w Burbank, Stage 24, aby w programie specjalnym wspólnie celebrować uwielbiany przez wszystkich serial.

Dziwny Matthew Perry – czyli nowi „Przyjaciele” w 2021 roku

Przyjaciele: Spotkanie po latach to produkcja, w której pojawi się wielu wyjątkowych gości, w tym: David Beckham, Justin Bieber, BTS, James Corden, Cindy Crawford, Cara Delevingne, Lady Gaga, Elliott Gould, Kit Harington, Larry Hankin, Mindy Kaling, Thomas Lennon, Christina Pickles, Tom Selleck, James Michael Tyler, Maggie Wheeler, Reese Witherspoon oraz Malala Yousafzai.

Reżyserem programu specjalnego jest Ben Winston. Obowiązki producentów wykonawczych pełnili Winston wraz z producentami wykonawczymi serialu Przyjaciele – Kevinem Brightem, Martą Kauffman i Davidem Craneem. Odtwórcy głównych serialowych ról – Aniston, Cox, Kudrow, LeBlanc, Perry oraz Schwimmer – także pełnili obowiązki producentów wykonawczych. Emma Conway, James Longman i Stacey Thomas-Muuir są współproducentami wykonawczymi. Producentem programu jest Warner Bros. Unscripted Television we współpracy z Warner Horizon, Fulwell 73 Productions oraz Bright/Kauffman/Crane Productions.

Premiera programu specjalnego Przyjaciele: Spotkanie po latach (Friends: The Reunion) odbędzie się w HBO GO równolegle z amerykańską premierą, czyli 27 maja. Produkkcja ta dostępna będzie w serwisie HBO GO na wyłączność.


Posłuchaj nas!