Niestety dostępność tej strony jest na dość niskim poziomie, przede wszystkim biorąc pod uwagę kontrasty, jednak nie umniejsza to w żaden sposób wartości tych zasobów pokategoryzowanych w jednym miejscu.

Dlaczego polecam taką listę? Otóż z własnego doświadczenia wiem, że bardzo często i łatwo możemy wpaść w jakąś bańkę informacyjną. Dla przykładu wszyscy nasi znajomi do wysyłania kampanii mailowych używają X i nie będziemy specjalnie skupiać się na znalezieniu innego rozwiązania. Nie twierdzę, że to błąd. W żadnym wypadku. Jestem jednak przekonany, że zawsze warto znać alternatywne sposoby, metody, narzędzia, chociażby po to, aby móc upewnić się w przekonaniu, że dokonaliśmy właściwego wyboru.

I tutaj na pomoc może przyjść taka lista usług i narzędzi jak StartupMate. Nie uważam, że jest ona dedykowana tylko dla startupów z branży technologicznej. W końcu większość firm potrzebuje mieć narzędzia do wysyłania kampanii, prowadzenia sklepu, ogarniania płatności czy też dbania o poziom zaangażowania społeczności, którą budują wokół swojego produktu czy usługi.

Listę możemy przeglądać po prostu scrollując w dół poprzez cały katalog lub posłużyć się tagami dostępnymi u góry, które odfiltrują nam wyniki. Tutaj znajdziecie link do Startup Mate.