Co jakiś czas Sony odpala interesujące promocje na gry na konsole PlayStation. Nie inaczej jest i teraz, kiedy w wyprzedaży można znaleźć mega dobre gierki za dość rozsądne pieniądze.

Jeśli nudzi Wam się w te deszczowe dni to warto przyjrzeć się ofercie Sony. Na pewno znajdziecie coś ciekawego, co skutecznie zabije Wam czas i zapewni rozrywkę na najwyższym poziomie. Oczywiście oprócz nowych gier znajdziecie tam promki na kultowe produkcje.

Najciekawsze promocje w PlayStation Store

Little Nightmares II PS4 & PS5 – 99,20 zł

Wróć do uroczego świata horrorów Little Nightmares II – gry przygodowej w stylu suspens, w której wcielasz się w Mono, młodego chłopca uwięzionego w świecie wypaczonym przez buczące transmisje z odległej wieży. Razem z nową przyjaciółką, Szóstką, dziewczyną w żółtym płaszczu przeciwdeszczowym, Mono postanawia odkryć mroczne tajemnice Wieży Sygnałowej. To nie będzie łatwa podróż. Mono i Szóstka będą musieli pokonać wiele nowych zagrożeń związanych z przerażającymi mieszkańcami tego świata. Czy ośmielisz się stawić czoła tej nowej kolekcji małych koszmarów?

Slay the Spire – 52,00 zł

Łączyliśmy gatunki karcianek i roguelike, aby stworzyć możliwie najlepszą grę z kompletowaniem talii. Stwórz niepowtarzalną talię, zmierz się z dziwacznymi stworzeniami, odkryj artefakty o potężnej mocy i zdobądź wieżę w grze Slay the Spire!

Cechy gry:

– Dynamiczna budowa talii: Rozsądnie dobieraj karty! Odkryj setki kart, dodaj je do swojej talii i spróbuj wspiąć się na szczyt wieży. Wybieraj karty, które współpracują ze sobą, aby efektywnie likwidować wrogów i sięgnąć szczytu.
– Wciąż zmieniająca się wieża: Zawsze, gdy rozpoczynasz wyprawę w górę wieży, jej układ jest inny. Wybierz ścieżkę ryzykowną lub bezpieczną, zmierz się z innymi wrogami, dobierz inne karty, odkryj inne artefakty, a nawet walcz z innymi bossami!
– Potężne artefakty do odkrycia: W całej wieży znaleźć można potężne przedmioty, zwane artefaktami. Efekty działania artefaktów znacznie wspomagają twoją talię poprzez potężne interakcje.

PROTOTYPE – 23,80 zł

Jesteś Alexem Mercerem, pozbawionym pamięci Prototypem o niesamowitych, zmiennokształtnych zdolnościach. Pragniesz dotrzeć do jądra konspiracji, która cię stworzyła, i ukarać winnych. Szybka, zabójcza walka: dostosowuj swoje ciało do sytuacji. Wybierz najlepszą broń, od szponów poprzez ostrza i młoty aż po bicze. Nadnaturalna ruchliwość: płynnie przeskakuj między budynkami, wbiegaj na ściany i odbijaj się od samochodów oraz innych obiektów. Poruszaj się swobodnie po otwartym świecie Nowego Jorku. Wyjątkowe zdolności maskujące: w każdej chwili możesz wchłonąć napotkaną osobę, przejmując jej wygląd, wspomnienia i zdolności specjalne. Rozbudowana, napędzana spiskiem fabuła: budzisz się, nie pamiętając niczego. Posiadasz tylko tajemnicze moce i poszlakę wskazującą na osadę w Idaho. Poznaj tajemnicę swojego pochodzenia, naturę swojej potęgi i swoją rolę w 40-letniej konspiracji.

Pillars of Eternity: Complete Edition – 41,80 zł

Pillars of Eternity: Complete Edition to:

• Nagradzane dialogi, historia oraz oprawa artystyczna gry Pillars of Eternity wraz z dodatkowymi obszarami i treścią rozszerzenia Biała Marchia: Część I i II
• Niezliczone opcje tworzenia postaci, począwszy od ras i klas, po historię postaci, która determinuje Twoją osobistą historię
• Epicki świat wypełniony intrygującymi postaciami i towarzyszami, rozmaite frakcje oraz pięknie przedstawione lokacje do przemierzenia
• Nowy interfejs użytkownika i sterowanie zaprojektowane od podstaw.

Sleeping Dogs Definitive Edition 18,60 zł

Przebudowana, odświeżona i zremasterowana dla PlayStation®4 edycja gry. Wszystkie 24 uprzednio dostępne dodatki DLC zostały zintegrowane w grze – m. in. epizod 'Year of the Snake’ oraz pełen przerażenia 'Nightmare in North Point’. Dzięki licznym ulepszeniom technologicznym, dźwiękowym i graficznym, Hong Kong jeszcze nigdy tak nie tętnił życiem.

Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas – 187,85 zł

Zdobądź ponadczasowe skórki 'Marsupus erectus’ i 'Niezłe wzmocnienie’, dostępne w pierwszej kolejności na PlayStation. Najwyższy czas na całkiem nową, wumpastyczną grę z Crashem Bandicootem! Przeżyj ponadczasową przygodę u boku swoich ulubionych torbaczy. Neo Cortex i N. Tropy kontratakują! Tym razem uwzięli się nie tylko na ten wszechświat, ale na wszystkie możliwe wymiary! Crash i Coco muszą ocalić wieloświat, odnajdując cztery maski kwantowe i naginając reguły rzeczywistości.Nowe zdolności? Są. Więcej postaci do grania? Też. Alternatywne wymiary? Oczywiście. Absurdalni bossowie? No ba. Przesoczyste akcje? Przysięgam na dżinsowe szorty. Zaraz, szorty też są? Nie w tym wszechświecie!