Do biblioteki Netflix wskakują non stop nowe produkcje. Są to filmy i seriale, które zazwyczaj są wysokiej jakości. Okres przedświąteczny obfituje w wysyp seriali i filmów na święta, a ja przejrzałem co w ostatnich dniach wskoczyło na Netflix.

Seriale i filmy Netflix – nowości grudzień

Partacze: Beznadziejne święta

Księgowy i początkujący magik zaprasza na święta swojego szefa. Nie wie tylko, że jest on jednym z najbardziej poszukiwanych kolumbijskich przestępców.

Blue Cafe Koncert Świąteczny w Sali Koncertowej Filharmonii Łódzkiej

Świąteczny koncert grupy Blue Café i jej gości w Filharmonii Łódzkiej. W programie kolędy, takie jak „Cicha noc”, i znane gwiazdkowe piosenki z „Let It Snow” na czele.

Ranczo

Amerykanka polskiego pochodzenia dostaje w spadku dom we wsi Wilkowyje i postanawia przeprowadzić się do Polski, by rozpocząć nowy rozdział w życiu.

Vir Das: Outside in – The Lockdown Special

Stand-up nabiera innego — głębszego — znaczenia, gdy komik występuje online ze swojej rezydencji w Mumbaju przed widzami z całego świata, którzy nie wychodzą z domu.

Anitta: Dziewczyna z Honorio

W tym bardzo osobistym filmie dokumentalnym brazylijska królowa muzyki pop Anitta szczerze opowiada o sławie, rodzinie i swojej surowej etyce pracy.

Cicha noc

Po kilku latach spędzonych na pracy za granicą Adam wraca na święta do swojej rodzinnej polskiej wsi, ale w zanadrzu ma plany, o których jego rodzina nie ma pojęcia.

Jak zepsuć święta

Córka marnotrawna Tumi wraca do domu na święta i rujnuje ślubne plany swojej siostry. Czy zdąży wszystko naprawić, zanim będzie za późno?

Rompan Todo: Historia rocka w Ameryce Łacińskiej

50-letnia historia latynoamerykańskiego rocka — na przekór dyktaturom i katastrofom, aż do akceptacji. Występują Soda Stereo, Café Tacvba, Aterciopelados i inni.

Rozpruwacz z Yorkshire

Pod koniec lat 70. brytyjska policja próbuje zidentyfikować — nie mówiąc już o schwytaniu — seryjnego mordercę znanego na całym świecie jako Rozpruwacz z Yorkshire.