Prosty ale cholernie funkcjonalny gadżet, który docenią posiadacze Macbooków

Prosty ale cholernie funkcjonalny gadżet, który docenią posiadacze Macbooków

Opublikowano 2.10.2017 8:59 -


Jestem posiadaczem Macbooka. Wielbię go za komfort pracy, za jakość wykonania, ale z drugiej strony wiem, że nie jest pozbawiony wad. Jedna z nich, to cena i… cholerna ładowarka.

W zasadzie, to z perspektywy czasu zastanawiam się, czy mobilność w przypadku Macbooka, była mi tak bardzo niezbędna, czy iMac dla mnie nie byłby lepszym rozwiązaniem. Mimo to komfort zabrania komputera wszędzie ze sobą jest zawsze nieoceniony.

A jak mobilność to i ładowarka. Ta w przypadku Macbooków owiana jest bardzo różną sławą i to mówiąc zupełnie delikatnie. Ja osobiście przez to, że 90% czasu moja ładowarka leży w jednym miejscu, nie mam powodów do narzekania, ale wiem że mogę być jedynym,  nielicznym. Wielokrotnie na własne oczy widziałem zdemolowane egzemplarze, to takie które często podróżują. Nie da się ukryć, że ich konstrukcja aż prosi się o problemy z wyłamanym kablem.

Apple sobie niewiele robi z tego problemu, nawet mimo to że ich ładowarka zamienna ma koszmarną notę w Apple Store. Dlatego też lud wziął sprawy w swoje ręce i stworzył gadżet, który jest odpowiedzią na zaskakującą opieszałość samego Apple

Na Kickstarterze powstała kampania z produktem o nazwie The Side Winder. Jak działa i co właściwie robi? Sami zobaczcie.

Genialne, prawda? Nagle się okazuje, że nie tylko nasza ładowarka jest bezpieczna, to jeszcze bardzo wygodna i praktyczna w transporcie.

The Side Winder osiągnął już 100% wymaganej kwoty, ba – nawet przekroczył ją dwukrotnie. Ile to będzie kosztować? W detalu urządzenie kupicie za $29, ale jeśli zdecydujecie się dorzucić w ramach Kickstarter, to gadżet będzie kosztował $25.

Co ciekawe gadżet będzie wspierał także mniejsze ładowarki (od Macbooka Air), gdyż producent zapewnia dodatkową wkładkę do swojego urządzenia, tak by zachować jego uniwersalność. Pomysłowe, a przy bardziej kreatywnych rękach i w dobie drukarek 3D, można nawet zrobić swoje własne, analogiczne rozwiązanie.

 Zobacz The Side Winder

Wieści z Rozładowani.pl