Narzędzie umożliwia dodawania ogłoszeń potencjalnych pracodawców, w bardzo czystym i przejrzystym układzie. Przykładowe ogłoszenie znajdziecie tutaj. Ciekawostką jest zastosowanie wyszukiwarki ofert pracy w technologii AJAX, przez co poszukiwanie interesujących ogłoszeń z konkretnych kategorii jest proste i szybkie, nie wymaga przeładowania strony. Oczywiście WP Job Manager obsługuje możliwość zakładania kont, niestety chyba tylko dla ogłoszenio-dawców, gdyż nigdzie nie mogę znaleźć informacji, czy można aplikować do ogłoszenia przez formularz. Pewne jest, ze klikając opcję aplikowania, pojawia się komunikat ze wskazanym adresem e-mail, na który należy swoją aplikację przesłać.

Ponadto mamy do dyspozycji podstawowe, przydatne opcje filtrowania (takie jak np. forma czasu pracy, czy lokalizacja), czy też filtrowanie kategorii oferowanej pracy po tagach. Istnieje także możliwość stworzenia ogłoszenia o prace, bez posiadania konta.

Patrząc na całość od strony panelu administracyjnego, wszystkie dodane wpisy znajdują się w osobnej zakładce, z określonym typem. Narzędzie jest w pełni Open-Source, a to ogromna zaleta. Może być doskonałym uzupełnieniem firmowej strony i posłużyć jako narzędzie do rekrutacji nowych pracowników. Chyba nie trzeba specjalnie do niego zachęcać?

Demo Pobierz


Posłuchaj nas!