Jak wiecie szukamy aż 3 redaktorów do pracy w naszej redakcji, bo planów jest sporo, ale to zdecydowanie nie koniec. To dopiero rozgrzewka.

Poszukujemy dodatkowo osoby, która wesprze także naszą korektę, czyli rzuci okiem na nasze teksty przed publikacją. Roboty nie będzie dużo, bo to głównie teksty niusowe, ale nie zabraknie także nieco dłuższych recenzji. Zależy nam przede wszystkim na wypracowaniu wspólnego schematu pracy i na pewno minimalnej dostępności.

Dołącz do DailyWeb. Szukamy aż 3 nowych redaktorów!

Dotychczas nasza korekta funkcjonowała w okienku między 21-22 drugą każdego dnia, właściwie bez weekendów. To wtedy redaktorzy wrzucali swoje teksty, mając gwarancję, że wyjdą one następnego dnia po wszelkich poprawkach. Ten scenariusz sprawdzał się wybornie, ale mamy tu pole do popisu, a nawet np. poranna korekta byłaby jeszcze sprawniejsza.

Priorytetem jest dla nas oczywiście stawka, bo na szaleństwa sobie nie możemy pozwolić. Jeśli uważasz, że się nadajesz, masz umiejętności i nikt na byku gramatycznym, stylistycznym czy o zgrozo ortograficznym Cię nie złapał, to możesz być kandydatem lub kandydatką idealnym/idealną. Zapraszam do zgłaszania się poprzez formularz poniżej. Potrzebujemy nieco więcej informacji o Tobie, stawce i oczywiście dostępności.    Posłuchaj nas!