Prison Simulator, czyli symulator więzienia, w swojej najnowszej kampanii promocyjnej ukazuje polskich aktorów przebranych za więźniów.

W pomarańczowych strojach rodem z amerykańskiego więzienia, mężczyźni zapozozowali do zdjęć promujących najnowszą produkcję polskiego studia Baked Games.

W akcji promocyjnej gry możemy zobaczyć występ między innymi Michała „Jaglaka” Karmowskiego, odtwórcę głównej roli w serialu „Demaskator”.

prison simulator

Prison Simulator to gra, w której wcielamy się w zarządcę amerykańskiego, męskiego więzienia w stanie Nebraska. Naszym zadaniem jest pilnowanie porządku w więzieniu pełnym ustawek, gierek, narkotyków i, oczywiście, więźniów. Mamy do wyboru różne ścieżki i scenariusze, które możemy realizować, gdy przychodzi do decydujących momentów dla zdrowia któregoś z więźniów. Mogą one być mniej lub bardziej brutalne.

prison simulator

Prison Simulator to z całą pewnością produkcja dla osób o mocnych nerwach. Przemoc i lewe układy są na porządku dziennym. Z jednej strony mamy do wykonania typową, papierkową robotę i zaspokajanie potrzeb więźniów, a z drugiej – układy i utrzymywanie porządku siłą i bezwzględnością.

prison simulator

Gra Prison Simulator będzie miała premierę jeszcze w tym roku. Na ten moment widnieje już w sklepie Steam i jest dostępne demo. Można również pobrać wersję demo – Prison Simulator: Prologue.

Na stronie produkcji na platformie Steam 7. września startuje również konkurs. Do wygrania są 4 tytuły:

  • Car Mechanic 2021,
  • Microsoft Flight Simulator,
  • Valheim,
  • Dead by Dealight.

Konkurs jest ściśle związany z grą. Na platformie Steam musimy dodać do wishlisty i pobrać wersję demo „Prison Simulator”. Dodatkowo, bo to nie koniec wymagań, potrzebujemy również wbić kilka osiągnięć w wersji demo.

Trwają również testy gry jeszcze przed jej premierą zapowiedzianą na ten rok. Zgłoszenia są wciąż otwarte, więc korzystajcie! „Prison Simulator” będzie wydane przez polską firmę PlayWay, znaną ze swoich symulatorów wszelkiego rodzaju. Gra będzie dostępna na PC z Windowsem 10.

Wirtualne śrubki w Car Mechanic Simulator 2021 sprawiają ogrom frajdy