Przed Wami prezentownik świąteczny od DailyWeb

Opublikowano 16.12.2019 14:03 Aktualizacja: 23.12.2019 13:07 -


Mieliśmy już kilka podejść do świątecznego prezentownika, ale nigdy właściwie nam się nie udało. Tym razem jednak nie mogliśmy odpuścić i... stało się. Przed Wami prezentownik świąteczny od DailyWeb!

Podeszliśmy do sprawy odwrotnie niż do podobnych inicjatyw, gdzie szliśmy mocno w ilość. Tym razem postanowiliśmy, że to jakość będzie kluczem. Mamy dla Was 10 ciekawych prezentów, które można kupić komukolwiek zainteresowanemu w świecie nowych technologii lub mówiąc prościej: gadżeciarzowi. Rozpiętość cenowa jest dość różna, ale kluczem były produkty, które naprawdę polecamy, tak szczerze - z całego serduszka.

Tym bardziej się cieszę, że nasi partnerzy, którzy pojawili się także w katalogu, doskonale wpisują się w ten nurt. Nie przedłużając jednak dłużej, serdecznie zapraszam Was do naszego prezentownika 2019, który znajdziecie pod linkiem: dailyweb.pl/prezentownik lub używając przycisku poniżej. Liczę po cichutku, że będziecie mieli z niego użytek lub zwyczajnie podrzucicie go osobom, które nie mają pomysłu na prezent... dla Was ;-)

 Prezentownik

Wieści z Rozładowani.pl