Najpewniej właśnie dlatego moją uwagę przyciągnęła nowa propozycja od DeAgostini, czyli „Audiobajki. Magia słuchania”. Gdybym wciąż była dzieckiem, oczy zalśniłyby mi z zachwytu i długo wspominałabym rodzicom o tej prenumeracie, mając nadzieję, że w końcu ulegną. Oczywiście jako dorosły człowiek (nie mam dzieci) też mogłabym zacząć kompletować tę kolekcję, ale… umówmy się, po prostu przemawia przeze mnie sentyment. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, żebyście Wy — jako rodzice — zainteresowali się tematem.

audiobajki disneya

Co takiego fajnego jest w nowej prenumeracie od DeAgostini? Z jednej strony oczywiście same audiobajki z historiami znanych i lubianych postaci Disneya. Z drugiej jednak (i to dopiero uzasadnia, dlaczego postanowiłam napisać o rzeczy na blogu technologicznym) dołączony do kolekcji głośniczek i figurki — by odsłuchać bajkę, należy umieścić wybranego bohatera na głośniczku. Co numer otrzymuje się jedną postać. Głośniczek jest dołączony do drugiego numeru kolekcji.

disney audiobooks gallery 3 5

„Audiobajki. Magia słuchania” zaplanowane są na 80 numerów. Pierwszy kosztuje 9,99, następne 39,99. Oczywiście można nieco zaoszczędzić w prenumeracie (przy okazji której — standardowo — otrzymać można też dodatkowe gadżety, jak puzzle, plecak, pudełko śniadaniowe, czy bidon). Całość zaczyna się od „Króla lwa”. Na kolejne odsłony magazynu przewidziano: „Królewnę Śnieżkę”, „Księgę Dżungli”, „Gdzie jest Nemo?” oraz „Dumbo”. Nie ma jeszcze informacji, z jakich historii składa się pełen pakiet.

audiobajki disneya

Pierwszy numer „Audiobajki. Magia słuchania” trafi do kiosków i punktów prasowych 25 sierpnia 2021.