Pamiętam czasy, kiedy co tydzień wyczekiwało się premiery kolejnego odcinka „Zagubionych”. Było w tym coś urokliwego, jednak teraz, kiedy możemy zarywać nocki z całymi sezonami seriali, wiem, że nie chciałbym wrócić do tego, co było 15 lat temu. Jednak do brzegu: wysyp nowości na Netflix to zupełnie inna bajka, dlatego co kilka dni warto się im przyjrzeć.

Pomimo ostatnich podwyżek cen na Netflix, serwis zapewnia, że jakość produkcji stale będzie rosła. Ostatnie lata to oczywiście olbrzymia ilość seriali i filmów, a jeśli jest czegoś dużo, to zdarzają się wpadki. Netflix nie jest wyjątkiem, ale co chwilę można wyłonić jakieś perełki, które wskakują na moją listę „do obejrzenia”.

Premiery Netflix, czyli co z nowości warto obejrzeć

Valeria – sezon 2

Przechodząca kryzys twórczy i małżeński pisarka znajduje wsparcie u trzech najbliższych przyjaciółek. Na podstawie serii powieści Elísabet Benavent.

Beckett

Po tragicznym wypadku w Grecji amerykański turysta zostaje uwikłany w niebezpieczny spisek polityczny. Czy uda mu się ujść z życiem?

Nowy smak wiśni

Początek lat 90. XX w. Ambitna reżyserka jedzie do Hollywood, aby nakręcić film, jednak wpada do świata halucynacji pełnego seksu, magii, zemsty i… małych kotków.

Bez pożegnania

Dziesięć lat po tym, jak stracił dwie ukochane osoby, nagłe zniknięcie dziewczyny ponownie wciąga go w świat mrocznych tajemnic. Na podstawie powieści Harlana Cobena.

Jego królestwo

Gdy jego polityczny sojusznik zostaje zamordowany, kontrowersyjny telewizyjny kaznodzieja może zostać prezydentem Argentyny. Nie jest jednak tak święty, jak się wydaje.

Monster Hunter: Legends of the Guild

W świecie, w którym ludzie i przerażające potwory żyją w niepewnej równowadze, młody łowca Aiden walczy, by ocalić swoją wioskę przed zniszczeniem przez smoka.

AlRawabi School for Girls

Prześladowane uczennice prestiżowej szkoły dla dziewcząt obmyślają szereg ryzykownych intryg, aby zemścić się na dręczycielkach.

Lokillo: Nic już nie jest tak samo

Jak Latynosi odnaleźli się w świecie, w którym nie można już nawet uścisnąć sobie dłoni? Komik Lokillo Florez ma na ten temat parę obserwacji w formie piosenek i żartów.

The Kissing Booth 3

Elle chce dobrze wykorzystać ostatnie lato przed studiami, więc… pora na kolejną listę! A co przyniesie miłość i przyjaźń? Czy Noah i Lee znają odpowiedź na to pytanie?

Słodka brygada

Mistrzowie cukiernictwa wznoszą się na wyżyny pomysłowości, stając do walki o klientów, którzy szukają naprawdę wyjątkowych deserów.

Bogini asfaltu

Dziewczyna ze slumsów na obrzeżach Meksyku powraca do domu jako gwiazda rocka i nieświadomie prowokuje w ten sposób konfrontację z duchami własnej przeszłości.

Tajemnica anioła

Życie pogrążonej w żałobie matki zostaje wywrócone do góry nogami, gdy zaczyna jej się wydawać, że jej córka może wciąż żyć.