Co ciekawego pojawiło się na Netflix?

Jakie premiery na Netflix w tym tygodniu? Jest tego trochę, dlatego z pewnością znajdziecie coś dla siebie i będziecie mieli co oglądać. Ja już swoje obejrzałem, a zaległości są w miarę nadrobione. Trzeba to zrobić, bo październik zapowiada się emocjonująco.

W serwisie Netflix dzieje się ostatnio dużo. Cotygodniowe premiery oryginalnych filmów zachęcają do spędzania wieczorów przed telewizorem. Co jednak obejrzeć w ten weekend? Co pojawiło się w ostatnich dniach? Zobaczcie najciekawsze premiery Netflix.

R E K L A M A

Co nowego? Premiery Netflix

Wendeta: Prawda, kłamstwa i mafia

Sycylia szczyci się swoją „antymafijną koalicją”. Ale co się dzieje, kiedy ludzie zwalczający przestępczość zorganizowaną sami zostają postawieni w stan oskarżenia?

Szpak

Kobieta próbująca pogodzić się ze stratą zmaga się z upartym ptakiem, który osiedlił się w jej ogrodzie, i z mężem, któremu trudno odnaleźć sens życia.

Życie za kratami: Nowy Orlean

Konflikty, flirty i toaletowe pogaduszki kobiet osadzonych w Orleans Justice Center w Nowym Orleanie to główne tematy tego mocnego i realistycznego serialu.

Nocna msza

Charyzmatyczny młody ksiądz sprowadza do podupadłego miasta serię cudów i mrocznych tajemnic, rozbudzając religijny ferwor w jego spragnionych nadziei mieszkańcach.

Szajka: Serial

Aby ochronić rodzinę przed baronem narkotykowym, złodziej Mehdi i jego gang rzezimieszków zaczynają brutalną wojnę na śmierć i życie.

Blood & Water sezon 2

Nastolatka z Cape Town postanawia udowodnić, że poznana na imprezie genialna pływaczka z prywatnego liceum jest jej porwaną przy narodzinach siostrą.

Je Suis Karl

W wyniku podstępu kobieta, której rodzina zginęła w zamachu terrorystycznym, nieświadomie dołącza do grupy, która zamordowała jej bliskich.

Złodziej tożsamości. Historia prawdziwa

Skompromitowany reporter „New York Timesa” nawiązuje skomplikowaną relację z zabójcą, który przyjął jego tożsamość.

Bangkok Breaking

Walczący o przetrwanie w Bangkoku mężczyzna wstępuje do służb ratunkowych i odkrywa wielki spisek, który obejmuje całe miasto.


Posłuchaj nas!