No okej, to czas na nowości i premiery HBO GO Polska.

Serwis HBO GO Polska jeszcze nie upadł, chociaż ropzoczęło się już odliczanie do jego końca i startu HBO Max Polska. Oferta będzie nieco bogatsza, to na pewno. Nieco, bo większość z produkcji HBO Max mogliśmy znaleźć na HBO GO. Jest jednak nadzieja, że serwis Max zainwestuje w Polsce w jakieś nowe seriale.

HBO GO jednak nie planuje na razie poprzestać i nie dodawać nowości. Wręcz przeciwnie – w serwisie są kolejne premiery, a wiele z nich to mocne pozycje. Zobaczcie, co można obejrzeć w weekend, a na pewno znajdziecie coś, co przykuje Waszą uwagę!

Premiery HBO GO

LEGO Przygoda 2

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

Mieszkańcy Klocburga stoją w obliczu nowego, ogromnego zagrożenia. Pochodzący z kosmosu najeźdźcy LEGO DUPLO niszczą wszystko znacznie szybciej niż można to odbudować. Aby ich pokonać oraz przywrócić spokój i harmonię w świecie LEGO, Emmet, Lucy, Batman oraz grupa ich przyjaciół wyruszą w podróż do odległych, niezbadanych światów, w tym galaktyki pełnej fantastycznych planet, dziwnych postaci i chwytliwych piosenek. Druga część pełnej przygód i dobrego humoru opowieści ze świata LEGO. Wyreżyserowana przez Mike’a Mitchella (Shrek Forever) animacja zapełnia młodym widzom rozrywkę na najwyższym poziomie. Swoich głosów bohaterom w polskiej wersji językowej użyczyli m.in. Marek Barbasiewicz, Wojciech Paszkowski, Artur Barciś oraz Michał Szpak.

Aquaman

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

Władca jednej z siedmiu podwodnych krain – król Orm (Patrick Wilson) – chce zjednoczyć wszystkie królestwa Atlantydy, aby raz na zawsze zniszczyć ludzi żyjących na powierzchni. Obwinia ich za niszczenie środowiska naturalnego i co za tym idzie – zatruwanie niewinnych obywateli Atlantydy. Na drodze króla staje jego przyrodni brat Arthur (Jason Momoa), znany powszechnie jako Aquaman. Razem z księżniczką Merą (Amber Heard) poszukuje on niezwykłego trójzębu, który może uchronić świat przed wybuchem krwawej wojny. Wysokobudżetowa adaptacja kultowego komiksu opowiadającego o przygodach Aquamana. W jego postać wciela się znany z serialu HBO Gra o tron i Ligi Sprawiedliwości Jason Momoa.

Śmierć psa

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

Starszy weterynarz Mario i jego emerytowana żona Sylvia wiodą spokojne, wręcz idylliczne życie. Jednak pewnego dnia śmierć psa w klinice i paranoja Sylwii wywołują serię niefortunnych zdarzeń, które wywracają ich życie do góry nogami. Kobieta przekonuje Mario, by uwierzył w jedną z jej szalonych teorii spiskowych – co skutkuje wybuchem konfliktu między ich córką a jej mężem, którzy ugościli ich w swoim domu. Komedia pomyłek sprawia, że sprawy zaczynają wymykać się spod kontroli.Argentyńska społeczna satyra na drobnomieszczański styl życia autorstwa Matíasa Ganza. Produkcja zdobyła Nagrodę Jury na Calgary Underground Film Festival.

Ex Machina

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

Caleb Smith (Domhnall Gleeson) jest 26-letnim programistą, który pracuje w największej firmie internetowej na świecie. Pewnego dnia chłopak wygrywa konkurs. Nagrodą jest spędzenie tygodnia w prywatnej, górskiej posiadłości samotnego prezesa firmy, Nathana Batemana (Oscar Isaac). Kiedy Caleb przyjeżdża do odległej lokalizacji, odkrywa, że będzie musiał wziąć udział w dziwnym i zarazem fascynującym eksperymencie, polegającym na wejściu w interakcję z pierwszą na świecie prawdziwą sztuczną inteligencją, umieszczoną w ciele pięknej dziewczyny-robota o imieniu Avy (Alicia Vikander).Intrygujące kino science-fiction w świetnej obsadzie. W jedną z głównych ról wciela się zdobywczyni Oscara Alicia Vikander (Dziewczyna z portretu). Produkcja została wyróżniona Oscarem za najlepsze efekty wizualne.

Dziewczyna z portretu

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

Kiedy malarka, Gerda (Alicia Vikander), prosi swego męża Einara Wegenera (Eddie Redmayne), by pozował jej w kobiecym stroju, w mężczyźnie budzą się jego od dawna skrywane fantazje o przeistoczeniu się w kobietę. Chociaż ich małżeństwo zostaje poddane próbie, Gerda wspiera ukochanego, nawet gdy ten postanawia przejść jedną z pierwszych na świecie (lata 30. XX wieku) operacji zmiany płci.Wzruszający film biograficzny jest adaptacją książki Davida Ebershoffa. Jego reżyserem jest nagrodzony Oscarem Tom Hooper (Les Misérables: Nędznicy). W główne role popisowo wcielają się Eddie Redmayne (Teoria wszystkiego) oraz wyróżniona Nagrodą Akademii za stworzoną przez siebie kreację Alicia Vikander (Ex Machina).

Szkolny blues

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

Pierwszego dnia szkoły do Johna dołącza niespodziewanie jego jedenastoletni starszy brat Mika. Chłopak uważa, że jego misją jest nauczenie młodszego brata pewnych twardych faktów na temat ich świata – począwszy od radzenia sobie z bezlitosnymi realiami szkolnych podwórek.

Latarnik

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

Latarnik z dumą i radością wykorzystuje swoją wielkość i siłę, aby pomóc mieszkańcom małego rybackiego miasteczka. Kiedy jednak zaczyna ono rozwijać się poza analogowe sposoby działania giganta, a jego przestrzeń staje się nieco ciaśniejsza z powodu zwiększonego ruchu łodzi i infrastruktury, Latarnik zaczyna czuć, że stał się bardziej przeszkodą niż pomocą.

Wyluzuj, Scooby Doo!

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

Po ukończeniu szkoły średniej, podczas swoich ostatnich wakacji, Scooby-Doo i reszta ekipy ruszają w drogę niezastąpionym Wehikułem Tajemnic w poszukiwaniu przygód i dobrej zabawy. Lecz potwory i kolejne zagadki wciąż stają im na drodze.

Pająk

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

Chile, początek lat siedemdziesiątych XX wieku. Skrajnie prawicowa grupa nacjonalistów chce obalić rząd Allende. Zaangażowani bez reszty w sprawę członkowie grupy – Inés, jej mąż Justo i ich najlepszy przyjaciel Gerardo – dokonują politycznej zbrodni, która zmienia bieg historii. Uwikłani jednocześnie w niebezpieczny i namiętny trójkąt miłosny bohaterowie zostają rozdzieleni przez zdradę. 40 lat później zemsta i obsesja zmuszają Gerardo do rozprawienia się ze swoją młodością. Jednak Inés, która teraz jest wpływową bizneswoman, zrobi wszystko, żeby powstrzymać go przed ujawnieniem mrocznej przeszłości jej i jej męża. Thriller polityczny próbujący rozliczyć się z mroczną chilijską przeszłością.