Przyszedł czas, abyśmy wreszcie zobaczyli iPhone 12. Już dziś wieczorem Apple zaprezentuje nowy model swojego smartfona. Konferencja rozpocznie się o godzinie 19:00. My natomiast będziemy na bieżąco relacjonować wszystko na temat prezentowanych produktów! A na konferencji prócz iPhone 12, mają się pojawić także inne produkty. Zapowiada się nad wyraz interesująco! Tym bardziej, że kolejne informacje i przecieki na temat iPhone’a 12 spływają niemalże co chwilę.

Byliśmy przyzwyczajeni, że to we wrześniu Apple prezentuje nowe wersje iPhone’ów. Niestety w tym roku się to nie udało. Na wydarzeniu, które odbyło się prawie miesiąc temu zobaczyliśmy nową wersję podstawowego iPada, iPada Air, Apple Watch Series 6, Apple Watch SE, a także pakiet usług pod nazwą Apple One. Wszyscy podejrzewali, że premiera iPhone 12 zostanie przełożona, ale w wielu z nas tliła się jeszcze iskierka nadziei, która zgasła wraz z zakończeniem wydarzenia. Trzeba było uzbroić się w cierpliwość. Jednak wreszcie nadszedł ten dzień, w którym zobaczymy iPhone 12.

Kupiłem Apple Watch SE – czy warto? Kilka pierwszych wrażeń

APPLE EVENT – GDZIE I KIEDY OGLĄDAĆ KONFERENCJĘ APPLE?

Na temat iPhone 12 pojawiało się wiele informacji. Mogliście o nich wszystkich przeczytać na łamach DailyWeb. Przychodzi czas, kiedy będziemy mogli je skonfrontować z rzeczywistością. Już dziś bowiem o godzinie 19:00 rozpocznie się Apple Event, na którym zostanie zaprezentowany iPhone 12. Transmisję z wydarzenia będzie można oglądać na stronie Apple, specjalnie do tego przygotowanej – link. Ponadto transmisja będzie dostępna także na YouTube – link. Tradycyjnie już na łamach DailyWeb będziemy się starali na bieżąco informować Was o wszystkich nowościach od Apple, a przede wszystkim o najważniejszym – iPhone 12.

R E K L A M A

Czego się spodziewać po Apple Event?

Wiadomo, że ten Apple Event będzie w głównej mierze poświęcony iPhone 12. Poza tym możliwe, że zobaczymy AirPods Studio, HomePod 2. Przemek przygotował dla Was specjalne zestawienie na temat tego, czego możemy oczekiwać po Apple Event. Sprawdźcie koniecznie!

Apple Event 2020 i premiera iPhone 12 – konferencja Apple już dzisiaj – czego możemy oczekiwać?

Dla mnie najważniejszy iPhone 12

Dla mnie, jak zapewne dla sporej grupy osób, najważniejszy będzie iPhone 12. Mam zamiar w tym roku zmienić swojego wysłużonego już iPhone 7 Plus, więc z ostateczną decyzją zakupową wstrzymuję się do premiery tegorocznego modelu. Dotychczas zakładałem, że to jeden z modeli iPhone 12 stanie się moim nowym smartfonem, jednak w ostatnich tygodniach to się zmieniło. Możliwe, że po premierze zdecyduję się na ubiegłoroczny model, chociażby ze względu na jego cenę.