Premiera Huawei Mate 30 Pro - znamy dokładną datę!

Premiera Huawei Mate 30 Pro - znamy dokładną datę!

Opublikowano 2.09.2019 9:22 -


Dopiero kilka dni temu wspominałam Wam o pojawieniu się w sieci zdjęć, które prawdopodobnie miały przedstawiać najnowszy model smartfona od Huaweia. W związku z tym nie trzeba było długo czekać, aby producent potwierdził wszystkie plotki i wczoraj oficjalnie ogłosił datę premiery Mate 30 Pro. Miejsce ani wybrany termin nie powinny dziwić żadnego wielbiciela technologii.

W czasie weekendu na twitterowej tablicy Huawei pojawił się tajemniczy wpis. Miał on przygotować wszystkich fanów marki na naprawdę wyjątkowe wydarzenie, które przez wielu użytkowników zostało powiązane z premierą nadchodzącego modelu telefonu. Mogę zatem śmiało ogłosić, że premiera Huawei Mate 30 oraz Mate 30 Pro będzie miała miejsce w Monachium już 19 września!

Premiera oraz oczekiwania użytkowników względem Mate 30 Pro

Termin oficjalnej prezentacji modelu Mate 30 Pro wzbudzał wiele kontrowersji w sieci. Wynikało to chociażby z niestandardowego wyglądu, jaki ukazałam Wam kilka dni temu. Chociaż duży wpływ miał również konflikt na linii USA-Chiny. Jeszcze do niedawna nie było wiadomo, czy w smartfonie pojawi się system Android. Jeśli nie to, czy Harmony OS zostanie wystarczająco dopracowany do tego czasu. Teraz jednak można przedstawić nieco pewniaków, które wyróżnią ten model, zaskakując branżę mobile.

mate 30 pro

Oficjalne informacje o nowym smartfonie

Tegoroczna premiera odbędzie się nieco wcześniej niż dotychczasowa prezentacja serii Mate. Zakładam, że wynika to z chęci rywalizacji z przedstawionymi do tej pory modelami. Być może również  prezentacją najnowszych iPhone'ów, które swoją premierę mają już niebawem. Ujawnienie oficjalnej daty na pewno ucieszyło wielu z Was. Czas więc na podsumowanie całej dotychczasowej wiedzy o Huawei Mate 30 Pro!

Z oficjalnej zapowiedzi producenta wynika, że przedstawione wcześniej rendery wyglądu telefonu okazały się prawdziwe! Zobaczymy więc zupełnie odmienioną wersję współczesnego smartfona, którego obiektywy zostaną umiejscowione w nietypowym okręgu. Dla wielu kluczową sprawą jest wykorzystanie procesora Kirin 990, który na pewno zaskoczy swoją energooszczędnością oraz sprawnością działania aplikacji. Warto wspomnieć także o ekranie AMOLED z szerokim wcięciem, zaawansowanym systemie rozpoznawania twarzy czy zagiętych krawędziach. Jeśli oczekiwaliście zupełnie nowej odsłony od Huaweia, to właśnie ona nadchodzi.

Huawei nie ujawnił jeszcze dokładnej specyfikacji obu modeli, zakładam jednak, że nastąpi to jeszcze przed oficjalną premierą. W związku z podaniem daty spodziewam się dużej dawki informacji w sieci, gdzie na pewno nie zabraknie kolejnych spekulacji. Wyczekujcie więc kolejnych wieści, które przybliżą szczegóły dotyczące Huawei Mate 30 Pro.

Wieści z Rozładowani.pl

Plebiscyt DailyWeb na najlepszy sprzęt: DailyWebstery 2020 - [Zagłosuj]

Szukamy Social Media Ninja i dwóch redaktorów! [Zobacz]