Poznań ma pierwszy bezobsługowy supermarket w Europie

Poznań ma pierwszy bezobsługowy supermarket w Europie

Opublikowano 9.10.2018 21:12 Aktualizacja: 10.10.2018 13:05 -


Mieszkańcy Poznania mają powody do radości. Zamknięte sklepy w niedziele, nie będą żadnym problemem, o nie. Zapraszam do przeczytania z bardzo interesującą notką prasową.

Bio Family w Poznaniu to pierwszy bezobsługowy i całodobowy supermarket w Europie. Wdrożenie usługi Open 24/7 umożliwia klientom robienie codziennych zakupów przez 365 dni w roku – w nocy, każde święto i wszystkie niedziele wolne od handlu.

Po otrzymaniu specjalnej karty Open 24/7 możemy samodzielnie wejść do sklepu przykładając kartę do czytnika i robić zakupy bez obecności obsługi. Po wybraniu wszystkich produktów udajemy się do kasy samoobsługowej, a płatności dokonujemy kartą – Visa, MasterCard, Apple Pay lub Google Pay – w terminalu płatniczym.

Kasa samoobsługowa oparta o platformę sprzedażową NCR funkcjonuje w trybie 24-godzinnym. Bio Family w Poznaniu jest pierwszym supermarketem testującym zaawansowane rozwiązanie technologiczne. Po okresie testowym usługa Open 24/7 będzie również obecna w pozostałych supermarketach Bio Family w całej Polsce.

Wieści z Rozładowani.pl