Bardzo miło mi ogłosić, że startujemy z nowym podcastem o bardzo sarkastyczno-ironicznej nazwie The Grengolada. To będzie drugi Podcast w ramach naszego serwisu, który ma stać się formą uzupełnienia WWWłaśnie Podcastu, który najpewniej już znacie.

Chłopaki Adrian i Łukasz, tworząc WWWłaśnie Podcast kierują się dość hermetyczną tematyką z zakresu technologii. Pomyślałem, że doskonałym uzupełnieniem będzie twór, który będzie być może nieco w kontrze, jeśli chodzi o jego strawność i będzie lizał meandry świata technologii, zamiast do nich wskakiwać na główkę.

R E K L A M A

The Grengolada ma być przyjemnym, lekkostrawnym Podcastem, który będzie dalej traktował o technologii, ale bez schodzenia do ciężkich detali. Chcieliśmy, by był on czymś, co zainteresuje naszych znajomych, którzy nie do końca wiedzą czym się różni procesor Intel i3 od Intela i5, wystarczy, że wiedzą, że to procesor :-)

Zakładamy 30 minutowej odcinki, w których chcemy w bardzo luźno rozmawiać na wybrany temat. A w zestawie mamy Daniela, który jak ja jest wielkim Nerdem, mnie iii Dominikę, która stanowić ma dla nas kontrast, być głosem rozsądku i która świat technologii zna, ale nie jest od niego tak bardzo uzależniona jak my. Mam nadzieję, że taki skład przypadnie Wam do gustu, duży dystans i sporo ironii.

Pierwszy odcinek to przedstawienie bohaterów The Grengolady, a już niebawem więcej konkretnych tematów. Zapraszamy Was gorąco do subskrybowania nas na Spotify, player poniżej.

Pssst! W drugim odcinku będziemy mieli dla Was ciekawy konkurs!