Poznaj Sonos Radio - tysiące stacji radiowych na żywo

Poznaj Sonos Radio – tysiące stacji radiowych na żywo

Opublikowano 25.04.2020 13:06 -


Pierwsze informacje na temat radia internetowego od Sonosa pojawiły się już kilkanaście dni temu. Wszystko jednak było nieoficjalnie, ale teraz dotarło do nas oficjalne stanowisko i prezentacja radia. Muszę przyznać, jako szczęśliwy posiadacz głośnika Sonos, że Sonos Radio robi wrażenie. Po kolei jednak.

Można powiedzieć, że tego typu rozwiązań była masa, nawet głośniki Sonos oferowały wpinanie ulubionych serwisów (np. Spotify) tak, żeby dostęp do muzyki był jak największy. Sonos Radio to jednak coś innego. Tutaj mamy do czynienia z “tradycyjnym” radiem, jakie znamy. Aplikacja oferuje dostęp do tysięcy stacji radiowych z całego świata.

Sonos Radio – genialne rozwiązanie

Jeśli nie jesteście przekonani do Sonos Radio – nic trudnego, firma przychodzi z pomocą i oferuje na swojej stronie szukajkę stacji radiowych. Tak, aby nikt nie musiał kupować w ciemno nowego głośnika. Szybkie szukanie i bez problemu znalazłem najpopularniejsze polskie stacje radiowe.

Jak czytamy na stronie producenta:

“Sonos Radio oferuje dostęp do tysięcy stacji radiowych z całego świata i sprawia, że słuchanie doskonałego dźwięku jeszcze nigdy nie było łatwiejsze. Zacznij przesyłać strumieniowo do swojego systemu za pomocą aplikacji”.

Ile kosztuje Sonos Radio?

Sonos Radio to bezpłatny serwis, który łączy to, co najlepsze z usług firmy Sonos i jej partnerów w jednym miejscu, dzięki czemu słuchanie radia i odkrywanie nowej muzyki staje się jeszcze łatwiejsze.

Jak rozpocząć?

Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat tego, jak słuchać Sonos Radio, między innymi informacje o dostępności lokalnej i innych funkcjach.

źródło: materiały Sonos

3 - 5 Sep 2020
Jesteśmy na #IFA2020 - zobacz naszą relację