Powitajcie nowego członka naszego zespołu!
Powitajcie nowego członka naszego zespołu!

Opublikowano 4 tygodnie temu -


Na początku roku odpaliliśmy rekrutacje do kilku nowo uruchamianych kategorii na DailyWeb. Bardzo miło mi ogłosić, że z całego procesu, udało nam się znaleźć nowego redaktora, poznajcie Gustawa Grochowskiego.

Gustaw będzie odpowiedzialny za bardzo wdzięczną kategorię: Design. Idea na nią jest dość prosta. Chcemy pisać więcej, głównie o świecie webdesignu, a także wszystkiego, co powiązane. Nie ukrywam, że liczę po cichu, że wyjdziemy i docelowo poza tę kategorię, pisząc o pięknych projektach, ale nie tylko z naszego świata technologii WWW. To jednak plany na przyszłość, a trzeba skupić się na tu i teraz.

Skoro wiecie już, jaki mamy plan, to czas najwyższy poznać sylwetkę Gustawa. Bardzo się na jego dołączenie cieszę, bo wiem, że nasze wizję na to jakie tematy w ramach kategorii Design, nakładają się.

Bloger, były rugbysta, projektant. Od ponad dziesięciu lat związany z designem i projektowaniem. Zaczynał jako freelancer, by następnie spędzić kilka lat we wrocławskich agencjach. Aktualnie na etacie Projektanta Interfejsów w jednej z największych firm wydawniczych w polskim internecie. Zawodowo najbliżej mu do tematyki z pogranicza UI i UX. Prywatnie natomiast najbardziej interesuje go branding i budowanie wizerunku marek. Pasjonat nowych technologii, a zarazem wielki gadżeciarz. Hobbystycznie pisze, fotografuje i pije piwo. W wolnym czasie, którego ostatnio ma znacznie za mało, nałogowo pochłania książki. Fanatyk morza i wszystkiego, co morskie.

Sami widzicie, żartów nie ma. Nie dość, że doświadczony projektant to i rugbysta, mam nadzieje, że próbka jego tekstów, która już znajduje się na DailyWeb, trafia w Wasze gusta.

Tym samym dziękujemy Wam wszystkim, za zgłoszenia i narazie jeszcze jeden kandydat na placu boju, ale już wiemy, że gdzieś w marcu ponownie uruchomimy naszą rekrutację. Tymczasem zapraszam Was do tekstów Gustawa.