Potwierdzona data premiery Note 10! Być może nie tylko

Potwierdzona data premiery Note 10! Być może nie tylko

Opublikowano 3.07.2019 9:23 -


Seria Note od Samsung wzbudza równie duże zainteresowanie, co "S". Choć dziś różnice pomiędzy nimi nie są tak znaczące, jak w przeszłości, nadal pozostaje ona ukierunkowana pod klienta biznesowego. Cecha charakterystyczna to rysik, który obecny będzie również w najnowszym Note 10. Oficjalnie potwierdzona data premiery to 7 sierpnia, czyli wkrótce.

Samsung potwierdził, że zaprezentuje nowy telefon na imprezie Galaxy Unpacked w Nowym Jorku 7 sierpnia. Koreański gigant nie potwierdził dokładnie, co będzie hitem imprezy, ale udostępnione video nie pozostawia złudzeń. Widać na nim nowy rysik S Pen, który jest częścią wyposażenia serii Note i pojedynczy aparat. Z poprzednich zdjęć wiemy, że w takie właśnie oczko będzie wyposażony 10. Note.

Jak już wiemy, prawdopodobnie podczas imprezy zaprezentowany zostanie Samsung Note w 3 odmianach - Note10, Note10 + i wariant 5G. Jak już pisał mój redakcyjny kolega, różnicą między wersjami, będzie ekran 6,4" oraz 6,7", aparat oraz zapewne bateria.

Samsung Galaxy Note 10+ wycieka na prawdziwych zdjęciach

Samsung Galaxy Watch Active 2?

Samsung przeważnie podczas takich imprez pokazuje kilka urządzeń. Jednym na pewno będzie Note, drugim może być nowy smartwach dla aktywnych. Przypuszczenia potwierdzają zdjęcie opublikowane przez SamMobile.

Z zaprezentowanych zdjęć wnioskować można, że konstrukcja nie będzie różniła się zasadniczo od pierwszej wersji. Będzie jednak kilka różnic, które pozwalają rozróżnić je od siebie.

  • Przycisk home / power jest okrągły, podczas gdy przycisk back ma prostokątny kształt.
  • Tylna część zegarka została również całkowicie przeprojektowana.

  • Zdjęcia Active 2 ukazują również niewielki otwór między klawiszami, który prawdopodobnie będzie miejscem na mikrofon. Z drugiej strony pojawiła się również kratka głośnika. Będziemy zatem mieli możliwość prowadzenia rozmów przez zegarek, a on sam doczeka się wariantu LTE na karty eSIM, które są już dostępne w Polsce w sieci Orange.
  • Wersja LTE będzie wyposażona w akumulator o pojemności 340 mAh, podczas gdy model Wi-Fi będzie miał mniejszą baterię 237 mAh.
  • Oprogramowanie powinno również zostać odświeżone, ponieważ pojawi się z nowszym One UI.

Bazując na doświadczeniu z poprzednich imprez "unpacked" Samsunga, nadal możemy spodziewać się niespodzianek w postaci mniejszych gadżetów albo informacji o nadchodzących urządzeniach. Może doczekamy się wznowienia tematu o Galaxy Fold?

Wieści z Rozładowani.pl

Poszukujemy do DailyWeb dwóch redaktorów i korekty [Zobacz]

Plebiscyt DailyWeb na najlepszy sprzęt: DailyWebstery 2020 - [Zagłosuj]

Szukamy Social Media Ninja z rozumieniem optymalizacji tekstów pod SEO [Zobacz]