Potrójna granica z mocną obsadą w marcu na Netflixie

Potrójna granica z mocną obsadą w marcu na Netflixie

Opublikowano 10.12.2018 15:58 Aktualizacja: 13.06.2020 13:49 -


Netflixowi ciągle mało i dlatego co chwila dowiadujemy się o kolejnych premierach na platformie. Co prawda nie każda – szczególnie w ostatnich miesiącach – produkcja okazuje się hitem, ale Netflix produkuje na potęgę. Nowy film, w którym zobaczymy takie gwiazdy jak Ben Affleck, Oscar Isaac czy Charlie Hunnam zadebiutuje w marcu 2019 roku.

Triple Frontier, czyli w polskiej wersji po prostu Potrójna granica to mocny thriller, osadzony w tematyce kartelowej. To, że na film mocno stawia sam Netflix, świadczy bardzo mocna obsada. Na ekranie pojawią się między innymi: Oscar Isaac (znany z Ex Machiny czy z Gwiezdnych Wojen, gdzie wcielił się w rolę Poe), Ben Affleck (Batman), Charlie Hunnam (Pacific Rim, Synowie Anarchii), a także Pedro Pascal (znany z innej produkcji Netflixa – Narcos).

Netflix pokazuje kolejny trailer Stranger Things 3

Potrójna granica – byli żołnierze zmieniają front

Historia przedstawia grupę pięciu byłych żołnierzy. Próbują oni czegoś nowego w swoim życiu i jest to zupełne przeciwieństwo ich dotychczasowych zajęć. Planują skok na barona narkotykowego, rządzącego tym biznesem w Ameryce Południowej. Wypowiadają wojnę wielkiemu kartelowi i nie wszystko idzie po ich myśli. Rozpoczyna się walka o przetrwanie.

Podążając za trendami

Netflix zdaje się iść za ciosem: po sukcesie serialu Narcos, a także dobrze odbieranego spin-offu pod tytułem Narcos: Meksyk, produkują tym razem film w tematyce narkotykowej. Jak zapewniają jednak producenci – różni się on jednak od Narcosa, jest oryginalną historią.

Sam trailer robi mocne wrażenie, a rozmach, z jakim film jest robiony, a także jego obsada wystarczyły, aby mnie przekonać do obejrzenia go. Do premiery co prawda jeszcze zostało trochę czasu, ale Netflix nie pozwala się nudzić i umila oczekiwanie innymi pozycjami w swojej ofercie.

Wieści z Rozładowani.pl