Poszukiwani redaktorzy do bloga lubik.info

Poszukiwani redaktorzy do bloga lubik.info

Opublikowano 5.10.2011 14:20 Aktualizacja: 5.10.2011 14:25 -


Wpis odnośnie poszukiwania handlowca do marki prollow.pl – wzbudził duże zainteresowanie – sądząc po ilościach odsłon wpisu. Naszło mnie przy okazji jego napisania, że w sumie może znalazłby się pasjonat do prowadzenia wraz ze mną bloga. Nie ukrywam, że prowadzenia tego bloga to głównie czysta pasja, niestety lub stety serwis dochodów sensownych nie przynosi.

To może i lepiej, powierzchnie reklamowe nie atakują czytelników a ja i tak utrzymuje się z etatu w trybie 8 godzinnej pracy. W związku z czym przy aktualnym stanie rzeczy nie jestem w stanie zaproponować żadnych realnych zarobków. Do zaoferowania mam niewiele – jako, że przychody w postaci AdTaily – kończą w AdTaily – przeznaczane są na promocję serwisu. W przypadku Darka Andryskowskiego, który od czasu do czasu doda wpis – jest to author box pod każdym wpisem dokonanym przez niego wrazz linkiem do jego bloga. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie by dodać do adservera banery reklamujące serwis – potencjalnego redaktora :-)

Jeżeli macie w sobie mnóstwo pasji i odrobinę chęci to serdecznie zapraszam do współpracy. Do zaoferowania aktualnie niewiele, jednak w miarę rozwoju wypracujemy sensowny model współpracy :-) Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

Wieści z Rozładowani.pl