Poszukiwałeś prostego narzędzia do zarządzania projektami? Poznaj Tapwater

Poszukiwałeś prostego narzędzia do zarządzania projektami? Poznaj Tapwater

Opublikowano 4.12.2017 10:03 -


Ostatnio o wszystkim mówi się jako o projekcie. Idąc dalej tą myślą, można śmiało powiedzieć, że każdy z nas jest Project Managerem, tylko skala projektów bywa różna. Jakiego narzędzia użyć do tych najmniej złożonych przedsięwzięć, by było efektywnie i bardzo prosto? Poznajcie Tapwater.

Stałem już przed wyborem, czy porzucić wszystko i zająć się tylko DailyWebem. Nie ukrywam, byłoby to świetne wyzwanie, ale i ryzyko tym samym. W końcu co z pasji, odskoczni, staje się zawodem i sposobem na utrzymanie, to może się okazać, że nie będzie sprawiać już tyle frajdy. To właściwie temat na osobny wpis, bo miałem bardzo dużo przemyśleń w tej sprawie, niemniej wniosek był prosty – póki jestem w stanie ogarniać DW i etat, póty tematu nie ma.

Oczywiście wiąże się to z chronicznym brakiem czasu i wypełnionym każdym możliwym momencie. Kalendarz spuchnięty i wszystko skrupulatnie planowane, ale odnajduje się i sprawia mi to satysfakcję. Oczywiście prócz organizacji, potrzebne są narzędzia, więc prócz oczywistych chciałbym zwrócić Waszą uwagę na interesujące narzędzie o nazwie Tapwater.

Cóż ono potrafi?

Otóż Tapwater co do zasady ma wspierać realizację Waszych projektów. Idea jest bardzo interesująca, bo budujecie cały plan swojego projektu w oparciu o oś czasu. Na niej umieszczacie wszystkie kluczowe elementy i… to by było na tyle. Prócz oczywiście możliwości poszczególnie umieszczonych elementów.

A tam możecie podpinać i tagować (kategoryzować) podobne przedsięwzięcia i później łatwo je wyfiltrować. W demo macie przykładowo oznaczone #invoices (faktury). Możecie projekt udostępnić publicznie lub pracować w trybie prywatnym. Możecie zdefiniować współpracowników, czy stworzyć pełnowartościowe wpisy ze sprawnym edytorem wizualnym (np. do dokumentacji). Możecie nadawać priorytety poszczególnym zadaniam, określać które są przypięte, czy nawet toczyć dyskusje wraz z Waszym zespołem.

Całość wygląda naprawdę świetnie i do projektów, do których nie ma tony dokumentacji i złożonych, zależnych od siebie wydarzeń, to Tapwater zrobi dla Was robotę. Gorąco polecam, a i sam chętnie przetestuję przy naszym najbliższym dailywebowym przedsięwzięciu marketingowym.

 Zobacz Tapwater

Wieści z Rozładowani.pl