Do tej pory powstało wiele rozwiązań, które dedykowane są branży kryptowalutowej. Bez wątpienia jest w czym przebierać, a wybrać te najlepsze wcale nie jest tak łatwo. Jest jednak grupa ambitnych przedsiębiorców ze Śląska, która marzy o tym, by ich pomysł szybko znalazł się w gronie najlepszych z listy CoinMarketCap. Poznajcie OneMillion.com.

Niech nazwa nie będzie dla Was myląca – za projektem stoją Polacy, a OneMillion chce podbić rynki międzynarodowe. OneMillion to specjalnie stworzony ekosystem. Pozwala on na korzystanie z kryptowalut w codziennym życiu.
Czemu od razu przyznałem łatkę „ambitnego” temu projektowi? Sprawa jest prosta. Wystarczy zajrzeć do obszernego Whitepaper, który został przygotowany dla inwestorów.

Nie jest to kilka wytycznych, ale porządnie przygotowany dokument, w którym opisane są szczegółowo wszystkie kroki milowe, jakie postawili przed sobą twórcy projektu. Znajdziemy tam dokładnie opisane wszystkie narzędzia, jakie znajdziemy w projekcie.Bez wątpienia jest to kombajn do zarządzania wirtualnymi walutami. Coś dla mnie!

Jedno miejsce, a milion możliwości – ekosystem OneMillion

Od kilku miesięcy osobiście zacząłem interesować się tematyką kryptowalut, które wcześniej nie wiedząc czemu omijałem raczej szerokim łukiem. Ogarnięcie tematu przez laika, jakim bez wątpienia jeszcze jestem, nie jest łatwe.
Przyznam, że nie spodziewałem się projektu, który tak kompleksowo może pomóc podczas wejścia w kryptowaluty. Ekosystem Onemillion wydaje się być idealnym rozwiązaniem. Wszystko w jednym miejscu, lubię to.
Wczytując się w opis ekosystemu, możemy dostrzec, że użytkownicy mogą korzystać z wirtualnych walut na dziesiątki sposobów. Jaki jest tego plus? Nie muszą wychodzić poza ekosystem. Proste. Wszystko mamy w jednym miejscu.

Na zakupy z cyfrową walutą

Jeśli mieliście już do czynienia z kryptowalutami i pojawiły się u Was pierwsze zarobki, to prędzej czy później traficie na problem, który dotyka większości. Chodzi o spieniężenie środków. Teraz trzeba przekazać kryptowalutę na giełdę, następnie zamienić do FIATów, a dopiero na końcu przelać kasę na swoje konto i ruszyć na zakupy.

blockchain globe

Patetycznie to zabrzmi, ale tutaj wjeżdża na białym koniu właśnie OneMillion Shop. Usługa, dzięki której zapłacimy za dokonane zakupy wybraną przez nas kryptowalutą. Zdecydowane uproszczenie.

Zarabiaj na współpracy – program partnerski

Jeśli już projekt nam się spodoba, możemy go polecać innym, a wiadomo, że nie ma nic za darmo. Za takie polecenie można zarobić pokaźne prowizje. Co lepsze – OneMillion Partners daje nam dwie opcje:

  • Zarabianie jednorazowych prowizji
  • Dochód pasywny

Przykładowo, jeśli polecimy usługę jakiemuś sprzedawcy, a ten wystawił minimum 10 produktów w sklepie, to dostaniemy za to około 55 zł. Do tego serwis dorzuci nam swoje tokeny MONx. Stawki rosną w miarę jedzenia, dodatkowo zostaniemy nagrodzeni za wysoką aktywność.

Uproszczenie i automatyzacja tradingu

Jak już wdrożymy się konkretnie w kryptowaluty, to ciężko będzie ogarnąć jedną rzecz, a mianowicie – czas. Tego zacznie nam brakować, kiedy będziemy musieli sprawdzić setki wykresów.

Tutaj także otrzymujemy narzędzie szyte na miarę – OneMillion Trading Systems. Szybka konfiguracja pozwoli nam ustawić warunki, które muszą być spełnione, aby program sam dokonał zakupu, czy też sprzedaży. My możemy odpocząć i sprawdzić tylko końcowe liczby. Aktualnie wdrożone są integracje z giełdami Binance i Poloniex, ale twórcy zapewniają, że kolejne już są w drodze.

Last but not least, czyli Utility Token MONx

Na koniec zostawiłem przysłowiową wisienkę na torcie. OneMillion oferuje swój autorski token MillionCoinX. Stworzono go w oparciu o blockchain TRON. Zintegrowany jest ze wszystkimi usługami platformy OneMillion. Podaż tokena została ograniczona do 34 milionów sztuk.

W ekosystemie OneMillion, tokeny MONx będą miały nie jedną a wiele możliwości wykorzystana. Według twórców starannie zaplanowana ekonomia tokena pozytywnie wpłynie to na wartość tokenu w czasie. Z pewnością jest to argument, który może przekonać wielu inwestorów do inwestycji w MONx.

Podsumowując – dla mnie genialny projekt i trzymam kciuki za jego powodzenie, bo tak jak na wstępie napisałem – cieszy, że to polska firma. Sam przystępuję do głębszych testów i na pewno będę śledził rozwój OneMillion, a w plany są naprawdę spore.

Pobierz bezpłatnego Ebooka od naszych partnerów i dowiedz się tego, czego jeszcze nie wiesz o kryptowalutach!