Ci, którzy narzekają na jego brak z pewnością powinni skorzystać z serwisu gdziezaile.pl – narzędzie do „przeszukiwania porównywarek”. Brzmi paradoksalnie ale rynek tak się rozrósł, że takie narzędzie mogą być mocno przydatne. Oprócz oferty większości popularnych w naszym kraju wyszukiwarek ofert, serwis posiada także sprawdzanie portali aukcyjnych Allegro, Ebay czy też serwisów z ogłoszeniami: Tablica.pl, Szerlok.pl.

Jaka jest najlepsza porównywarka cen? Taka która w obiektywny sposób przedstawia porównanie ofert. Aby potwierdzić swoją obiektywność należy porównać oferty sklepów, portali aukcyjnych i ogłoszeniowych oraz porównywarek cenowych.

W końcu masz możliwość porównania ofert z różnych porównywarek cen Nokaut.pl, Skąpiec.pl. Ponadto serwis GdzieZaIle.pl sprawdza ceny w innych serwisach takich jak Allegro.pl, Świstak.pl, Ebay.pl czyli aukcje internetowe które dają ci możliwość porównania cen produktów nowych jak i używanych. Nasze porównanie obejmuje też serwis ogłoszeniowy Szerlok.pl. Na sam koniec dodaliśmy do porównania oferty z największego Sklepu Internetoweg na świecie czyli Amazon. Jeśli więc chcesz kupić Tanio, korzystaj z innych serwisów, jeśli chcesz kupić najtaniej w internecie to zrobisz to tylko zGdzieZaIle.pl.

Bardzo fajna inicjatywa i pomysł, będę się przyglądał jak serwis się rozwija.