Porównanie rozmiarów iPhone'a 12 z iPhonem SE, 7, 8, SE 2, X, 11, 11 Pro i 11 Pro Max

Opublikowano 8.07.2020 17:11 Aktualizacja: 8.07.2020 19:07 -


Najnowsze smartfony od Apple, czyli iPhone 12 są w ostatnich tygodniach odmieniane niemalże przez wszystkie przypadki. Codziennie pojawiają się jakieś mniej lub bardziej wiarygodne doniesienia na temat premiery "dwunastek". Serwis MacRumors postanowił jednak spojrzeć na to z innej strony i zrobił porównanie rozmiarów iPhone'a 12 z poprzednimi modelami.

Na tapet wzięto zatem modele iPhone SE, 7, 8, SE 2, X, 11, 11 Pro i 11 Pro Max. Jak na ich tle wygląda najnowszy iPhone 12? Porównanie idealne dla osób, które zwracają uwagę na wielkość telefonu, tym bardziej że największa dwunastka będzie naprawdę spora.

iPhone 12 - porównanie rozmiarów na tle starszy modeli od Apple

macrumors.com
macrumors.com

IOS 14 – WŚRÓD NOWOŚCI REAKCJA NA POKLEPANIE PO PLECACH

Funkcja ta nie została co prawda (chyba, że przeoczyłem) pokazana podczas konferencji WWDC 2020, ale wersja beta dla programistów już jest, a ci szybko wyłapują kolejne nowinki. Niektórzy z testujących wychwycili, że iPhone reaguje na podwójne lub też potrójne dotknięcie z tyłu iPhone’a. W ten sposób można łatwo korzystać z gestów i skrótów.

WWDC 2020 – IOS 14: WIDGETY NA IPHONIE

Bez problemu będziemy mogli wyświetlać informacje z aplikacji takich jak zdjęcia, booking na ekranie początkowym. Pogoda oczywiście też znajdzie dla siebie miejsce. Biblioteka widgetów jest ogromna, a każdy znajdzie coś dla siebie.

GRUPOWE WIADOMOŚCI IMESSAGE

ios14 wiadomosci 2

Grupowanie wiadomości było zapowiadane już od dawna. Teraz staje się faktem. Chodzi oczywiście o tworzenie grup, podobnie jak ma to miejsce na Messengerze. Możemy zaprosić grupę znajomych, oznaczać ich i tworzyć ich awatary. Dla mnie – mega rozwiązanie!

źródło: MacRumors

Wieści z Rozładowani.pl