Pornhub wesprze małe firmy darmowymi... reklamami na swoim portalu

Opublikowano 23.07.2020 9:04 Aktualizacja: 23.07.2020 9:05 -


Pornhub przygotował dla małych firm świetną ofertę. Małe biznesy mogą skorzystać z “Dużego pakietu”, w ramach którego będą mogły reklamować się na globalnym portalu za darmo. 

Pornhub przyzwyczaił marketingowców do ciekawych kreacji reklamowych, a także zasłynął kilkoma działaniami wspierającymi otoczenie. I nie chodzi mi tu o dostępną na portalu bibliotekę filmów oraz jej wykorzystanie, więc kudłate myśli możecie odłożyć na bok. Prędzej chciałem wspomnieć o akcjach wspierających ratowanie zwierząt: pand, wielorybów oraz pszczół. W dobie pandemii koronawirusa portal chce wspomagać w wychodzeniu z kryzysu małym firmom.

Pornhub podzielił się statystykami. Najczęściej koronawirusa szukają Słowacy

 "Duży pakiet" dla małych firm

Pornhub ruszył z przedsięwzięciem o nazwie “Duży pakiet”. Jest on skierowany do małych firm. Portal udostępni swoje przestrzenie reklamowe małym biznesom, aby mogły przeprowadzić kampanie wizerunkowe lub produktowe. W ten sposób Pornhub chce poprawić widoczność firm wśród użytkowników portalu, a także wesprzeć je w trakcie pandemii COVID-19. Portal przeznaczył miliard wyświetleń reklam dla 100 firm. 

Z oferty skorzysta 100 firm

Z oferty mogą skorzystać firmy z całego świata, z naszego rodzimego podwórka również. Wymogiem jest, aby zatrudniały mniej niż 100 pracowników. Chęć udziału w przedsięwzięciu można kierować poprzez stronę internetową pornhubpackage.com. Tam należy wypełnić specjalnie przygotowany formularz. Przedstawiciele portalu wybiorą spośród zgłoszeń 100 firm. Dla wybrańców portal przygotuje niestandardowe reklamy, a ich emisją zajmie się internetowa platforma reklamowa TrafficJunky. Obydwie firmy zajmą się targetowaniem reklam w odpowiedniej lokalizacji. Zatem zupełnie za darmo małe firmy otrzymają pakiet świadczeń reklamowych na globalnym portalu. 

Pornhub daje włoskim użytkownikom wjazd premium za darmo, by walczyć z koronawirusem

Pornhub odwiedza dziennie 130 milionów użytkowników

Przedstawiciele portalu wskazują, że reklamy mogą trafić do 130 milionów użytkowników, którzy codziennie odwiedzają Pornhub. Ponadto, użytkownicy pochodzą z różnych grup demograficznych, a co za tym idzie, dzięki reklamom na Pornhubie firmy są w stanie dotrzeć do odpowiedniej grupy docelowej. 

Pornhub przekazuje maseczki i wspomaga finansowo

To nie pierwsze działania Pornhuba związane z walką z pandemią koronawirusa i jej następstwami. Dotychczas przekazano bardzo duże ilości maseczek chirurgicznych ratownikom medycznym, strażakom, pielęgniarkom i lekarzom. Wspomagano także finansowo w zakupie masek i sprzętu medycznego.

Źródło: Pornhub

Wieści z Rozładowani.pl