Ponoć za pomocą tej strony zwiększysz koncentrację i kreatywność

Ponoć za pomocą tej strony zwiększysz koncentrację i kreatywność

Opublikowano 14.02.2017 21:01 -


Uwielbiam sprawdzać takie projekty, jak ten dzisiejszy. Obiecane naprawdę wiele, pojawiają się automatycznie wielkie oczekiwania, tym bardziej, że szumnie mowa o zwiększeniu bardzo ważnych czynników przydatnych w codziennej pracy: kreatywność i koncentracja. Tego nigdy, nie za wiele prawda? Mam Twoją uwagę? No to do brzegu.

Serwis nosi nazwę Hipstersound i jest to zupełnie zwyczajna strona internetowa, która oferują tło dźwiękowe, dla Twoich uszu, podczas pracy. Nazwa totalnie trafiona, bo całość projektu, idea, brzmi jak lody z jarmużu. Zdecydowanie niedorzecznie. Twoim zadaniem będzie wybrać odpowiednie dźwięki spośród dostępnych, a tych mamy kilka: od zatłoczonych i głośnych, do kameralnych kawiarni. Oczywiście nie byle jakich, tych z Paryża lub chociażby z wprost z Texasu.

By nadać smaku całości, możesz dodatkowo dorzucić extra efekty do tła. Oczywiście są różne opcje, przy każdej wybranej kawiarni. Moim faworytem jest pianino w Teksańskiej kawiarni, jak bardzo bym sceptyczny nie był, to jest ono kapitalne… tylko te gadające głowy mi przeszkadzają. A tak zupełnie poważnie, to te hipsterskie pomysły mają pomóc w koncentracji i kreatywności. Co do tego drugiego to nie mam namacalnych dowodów, wiec pozostaje sceptyczny, jednak z tą koncentracją mam problem.

Dzisiejszy wpis powstał ze słuchawkami na uszach i wspomnianą teksańską kawiarnią i magicznym pianinem. Nie wiem, czy tworząc go byłem znacząco bardziej skoncentrowany niż zwykle, ale wyłapywałem pianino z tła, a to dawało sporo frajdy. Będzie testowane w pracy, to prawdziwy poligon. Dam Wam znać, a Wy posłuchajcie sobie różnych wariantów i koniecznie dajcie znać, jak to było z Wami.

Wieści z Rozładowani.pl