Amazon Prime Polska stale powiększa swoją bibliotekę produkcji, a równocześnie rośnie liczba użytkowników tego serwisu. Nie jest oczywiści to jeszcze tak popularne, jak wspomniane HBO GO, a przede wszystkim Netflix, ale potencjał jest ogromny. Zobaczcie, co nowego na Amazon Prime.

The Last Narc

W 1985 roku amerykański agent DEA, Enrique „Kiki” Camarena, został porwany, a następnie torturowany i zamordowany przez meksykańskich baronów narkotykowych. Trzydzieści pięć lat później dawni członkowie kartelu postanowili zdradzić szczegóły tego zajścia. Oto opowieść o Camarenie i kartelu narkotykowym, który zinfiltrował, a także o agencie, który ryzykował wszystkim, by odkryć prawdę.

THE TARGET

Claudia nigdy nie spodziewała się, ze będzie stać w kaplicy i czytać pochwałę na pogrzebie męża, ponieważ mówi o problemie, który zabrał jej męża, a jej życie, ich przyjaciele i rodzina zdają sobie sprawę, ze ich własne doświadczenia nie są wyjątkowe. Znęcanie się odgrywa role w naszym życiu.

BLACK GHOST

Czarny Duch śledzi życie byłego komandosa mieszkającego w mieście kontrolowanym przez przestępców. Przyjmując kontrakt od córki znanej pary, która została zabita, Czarny Duch wyrusza na poszukiwanie zabójców. Ale czy złamie obietnice znalezienia odpowiedzi?

CZARNE SŁOŃCE

W tym miejscu politycy, lokalne interesy, pieniądze i przestępcy toczą walkę o władzę. Kiedy tutejszy kapłan zostaje zamordowany, miasteczko pogrąża się w chaosie. Kino Europa zaprasza na premierę Czarnego słońca – kryminału o morderstwie, upadku, żądzach i najmroczniejszych motywach. Osadzony na Bałkanach lat 30.

THEATRE: A LOVE STORY

Nagata (Yamazaki) to scenarzysta i reżyser podupadającej trupy teatralnej. Pewnego dnia zakochuje się z wzajemnością w Saki (Matsuoka), młodej kobiecie, która przybyła do Tokio, by zostać aktorką. Zadowolona Saki dostrzega jego talent, lecz Nagata sądzi, że tylko jako spełniony dramaturg będzie mógł ją uszczęśliwić. Praca stwarza między nimi coraz większy dystans.

opisy: Amazon Prime Polska (pisownia oryginalna)